Sports
Ogres novada sporta centrs aicina darbā Direktora vietnieku saimnieciskajā darbā

Galvenie pienākumi:

  • vadīt, organizēt un nodrošināt sporta centra saimniecisko un tehnisko darbu;
  • vadīt tehnisko darbinieku pienākumu – darba grafiku plānošanu, pienākumu izpildi;
  • organizēt un koordinēt saimniecisko līgumu izpildi.

Prasības:

  • augstākā izglītība;
  • darba pieredze saimnieciska darbā;
  • Valsts valodas zināšanas, saskaņā ar Valodas likumu (augstākās kategorijas līmenī), labas krievu valodas un ieteicamas angļu valodas zināšanas;
  • Prasme strādāt ar datoru (lietotāja līmenī MS Office, WEB) un biroja tehnikas pielietošanas iemaņas;
  • Augsta atbildības sajūta un labas saskarsmes spējas;
  • Spēja plānot un organizēt savu darbu.
  • spēja strādāt ar liela apjoma un daudzveidīgu informāciju; loģiskā domāšana un prasme analizēt;
  • atbildības sajūta, precizitāte, disciplinētība un līdzsvarotība, spēja argumentēt un pamatot savu viedokli.

Piedāvājam:

  • Pilnu darba slodzi Ogres novada sporta centrā;
  • Sociālās garantijas;
  • veselības apdrošināšanu /pēc pārbaudes laika/;
  • Stabilu atalgojumu, 1050 EUR bruto;
  • Pozitīvu un draudzīgu kolektīvu;
  • Jāsāk strādāt ar 16.09.2019.

CV un pieteikumu vēstuli sūtīt uz e-pastu: onsc@ogresnovads.lv ar norādi “Direktora vietnieks saimnieciskajā darbā” līdz 08.09.2019. Papildu jautājumiem, tel. 29449197

Pievienotie faili