Ogres novads Ziņas, jaunumi IemirdziesOgrē
Ogres novada Uzņēmēju diena

Sestdien, 2022. gada 26. novembrī, Ogrē, pilsētas centra skvērā un Brīvības ielas gājēju promenādē no plkst. 16.00 norisināsies Ogres novada Uzņēmēju dienas pasākumi.

Šoreiz Uzņēmēju dienai Ogrei izvēlēts no iepriekšējiem gadiem atšķirīgs formāts – pasākumi norisināsies ārpus telpām. Šāda norises veida izvēle nav nejaušība, tāpat kā Uzņēmēju dienas moto – “Iemirdzies Ogrē!” – nav izraudzīts nejauši. Šajā dienā Ogres novada centrā ar savu veikumu iemirdzēsies novada uzņēmēji, amatnieki, mājražotāji.

Pilsētas centra skvērā uz brīvdabas skatuves norisināsies sarunas par uzņēmējdarbības iespējām Ogres novadā, uzņēmēji dalīsies pieredzē un ar saviem veiksmes stāstiem arī citus iedrošinās sākt kaut ko jaunu.

Ar uzņēmēju, mājražotāju un amatnieku produkciju pilsētas un novada iedzīvotāji varēs iepazīties prezentācijās, degustācijās, kā arī būs iespēja iegādāties sev tīkamas un noderīgas lietas.

Uzņēmēju diena – tie ir svētki, un, protams, svētkus kuplinās muzikālā programma.

Ogres novada pašvaldība lepojas ar saviem uzņēmējiem, amatniekiem, mājražotājiem, ar novada cilvēkiem, kuri  ar savu strādīgumu, radošumu, izdomu, spēju pārvarēt dažādus šķēršļus un grūtības, rada vērtības visas sabiedrības labā.

Suminot šos čaklos, strādīgos ļaudis un iepriecinot pilsētas iedzīvotājus un viesus, tieši šajā dienā, dienā pirms Pirmās Adventes, Ogre iemirdzēsies Ziemassvētku rotā.

Šajā dienā Ziemassvētku rotājumi iedegsies arī Ikšķilē, Ķegumā un Lielvārdē.

Informējam, ka  pasākuma laikā tiks filmēts un fotografēts pašvaldības publicitātes vajadzībām  ar mērķi informēt sabiedrību par aktualitātēm un notikumiem pašvaldībā.

Fotoattēli un video var tikt izvietoti Ogres novada pašvaldības mājaslapā www.ogresnovads.lv, kā arī pašvaldības sociālo tīklu kontā Facebook.com.

Jums ir tiesības pieprasīt neizmantot vai dzēst, ja tas ir tehniski iespējams, minēto fiksāciju ar Jūsu personas datiem.

Pārzinis: Ogres novada pašvaldība, Brīvības iela 33, Ogre, LV – 5001, tālrunis 65071161, e-pasts: ogredome@ogresnovads.lv.