Ogres novads Satiksme, ceļi Ziņas, jaunumi
sporta_c_buvnieciba_082022

Ogres novada pašvaldības izpilddirektors Pēteris Špakovskis informē par aktuālajiem būvniecības darbiem novadā.

Ogres novada Sporta centrs

Ogres novada Sporta centra ēkai Skolas ielā notiek jumta siltināšana, logu montāža, kā arī tiek uzstādītas sastatnes, lai varētu siltināt ēkas fasādi.

Ogres Valsts ģimnāzijas un sporta halles ēka

Ogres Valsts ģimnāzijas un sporta halles ēkā Gunāra Astras ielā turpinās jumta siltināšanas darbi, stikla konstrukciju montāža, fasādes apdares darbi un darbi iekštelpās  - starpsienu izbūve, liftu montāža, sienu krāsošana. Tuvākajā laikā plānots uzsākt teritorijas labiekārtošanas darbus.

Dizaina objekts Ogres bāka Pārogrē

Dizaina objektā ir uzstādīta gaismas tehnika, šobrīd notiek šīs tehnikas iestatīšana un pielāgošana objekta īpatnībām.

Jauniešu māja

Būvdarbi ēkā, Brīvības ielā 40, to pārbūvējot par Jauniešu māju, ir pabeigti, būvvalde to ir pieņēmusi ekspluatācijā. Šodien, 19. augustā plkst.16.00, notiks Jauniešu mājas atklāšana.

Taurupes muižas klēts

Taurupes muižas klēts ēkā notiek jumta izbūves darbi, grīdu izbūve otrajā stāvā, notiek kamīna un lifta montāža, tiek atjaunotas kolonnas.

Ceļa būvniecība uz Dubkalnu ezeru

Notiek gājēju celiņa izbūve. Jaunais ceļš ir praktiski pabeigts, atlicis uzkrāsot ceļa marķējumu. Šonedēļ darbi objektā tiks pabeigti.

Ēkas Skolas ielā 4, Ikšķilē, pārbūve

Šonedēļ ir uzsākti būvniecības darbi ēkā Skolas ielā 4, Ikšķilē. Projekta ietvaros paredzēts paaugstināt ēkas energoefektivitāti un pārbūvēt to par pašvaldības daudzfunkcionālu pakalpojumu centru. Ēkā tiek veikta starpsienu, grīdu un jumta demontāža.

Jumpravas estrāde

P.Špakovskis norāda, ka šobrīd tiek slēgts līgums par Jumpravas estrādes pārbūves veikšanu, būvuzraudzību un autoruzraudzību. Plānots, ka tuvākajā laikā tiks uzsākti darbi arī šajā objektā.