Ogres novadnieka karte
Ogres novadnieka kartei piesaistīts maksāšanas līdzeklis - Mobilly maciņš

Mobilly lietotnē vai Ogres novada pašvaldības tīmekļvietnē ogresnovads.lv (sadaļā Ogres novadnieka karte/Norēķini ar Mobilly) jebkurš Ogres novada iedzīvotājs savam Mobilly kontam var pievienot Ogres novadnieka karti, un turpmāk, iegādājoties braukšanas biļeti pašvaldības sabiedriskajā transportā un maksājot par pusdienām skolā, pirkuma summas subsidētā daļa tiks segta automātiski, savukārt atlikusī daļa – ieturēta no Mobilly konta.

Ogres novada pašvaldība sadarbībā ar Mobilly jauno pakalpojumu piedāvā Ogres novadnieka kartes turētājiem, arī Ogres novada skolu skolēniem un novadā deklarētajiem pensionāriem, tādējādi paplašinot 2018. gada augustā ieviestās Ogres novadnieka un skolēna kartes piedāvātās iespējas.

Izmantot karti kā maksājuma līdzekli īpaši ērti ir vecākiem, kuriem tagad ir iespējams nosūtīt naudu uz bērna Mobilly kontu, lai ikdienā bērns varētu norēķināties skolā vai sabiedriskajā transportā, neņemot līdzi skaidru naudu vai maksājumu karti.

Ogres novada pašvaldības domes priekšsēdētāja vietnieks Gints Sīviņš: “Kā inovatīva pašvaldība meklējam iespējas novada iedzīvotājiem nodrošināt mūsdienīgu un ērtu norēķināšanos par pakalpojumiem. Attīstot Ogres novadnieka kartes iespējas, esam tikai sākuma stadijā. Pavisam drīz norēķināties par ēdināšanas pakalpojumiem skolēni varēs arī Ogres sākumskolā un Ogres Valsts ģimnāzijā, par saņemtajiem pakalpojumiem Ogres novadnieka kartes turētāji varēs arī citās pašvaldības iestādēs.”

Mobilly grupas uzņēmuma MobillyTX vadītājs Valdis Bergs norāda, ka šāda veida inovācijas palīdz ne tikai ietaupīt, bet arī efektīvāk izmantot pašvaldību finanšu līdzekļus un plānot citus resursus: “Priecājamies, ka Ogres novada pašvaldība sava novada iedzīvotājiem izvēlējusies šādu inovatīvu risinājumu, kas piedāvā iespēju veikt maksājumus vienuviet, veicinot gan publiskā, gan privātā sektora pakalpojumu pieejamību. Risinājums ir ļoti ērts novada iedzīvotājiem, viegli ieviešams un pielāgojams dažādu veidu maksājumiem. Tas ir solis pretim mūsdienīgai valsts pārvaldei, kurā finanšu pārvaldība ir caurredzams  un rentabls process. MobillyTX risinājums palīdz pašvaldībai izsekot subsīdiju izmantošanas apjomam, proti, cik cilvēku izmantoja bezmaksas transporta iespējas un cik bērnu, kuriem piešķirtas brīvpusdienas, faktiski pusdienojuši.”

Inovatīvais MobillyTX risinājums jau saņēmis vairākas starptautiskas atzinības, tostarp izvirzīts prestižajai World Summit Award balvai, saņēmis atzinību starptautiskajā pilsētu attīstības konferences Smart City 2019 konkursā par inovatīviem risinājumiem Jelgavas, Liepājas un Ogres novada pašvaldības budžeta pārvaldīšanā, ieviešot pilsētnieka kartes un caurredzamu  subsīdiju uzskaites sistēmu. 2019. gada jūnijā MobillyTX saņēma Vācijas‒Latvijas Uzņēmējdarbības balvu kā gada labākais finanšu tehnoloģiju uzņēmums.

Sīkāka informācija par to, kā Ogres novadnieka kartei piesaistīt Mobilly kontu, atrodama https://mobilly.lv/ogres-novada-iedzivotaja-karte/.

Informācija par Ogres novadnieka karti lasāma ŠEIT.

Neskaidrību gadījumā par Mobilly konta pievienošanu Ogres novadnieka kartei zvanīt Mobilly klientu servisam, tālr. 1859 (maksas tālrunis) vai 22001859, ja rodas citi jautājumi vai neskaidrības par Ogres novadnieka karti, lūgums zvanīt uz diennakts tālruni 65035933.

Pievienotie faili