Ogres novadnieka karte Ziņas, jaunumi
Novadnieka karte

Ogres novada pašvaldība jau informēja par Ogres novadnieka karšu piegādes kavēšanos.

Ogres novadnieka kartes nepieciešamajā daudzumā tika pasūtītas jau šī gada aprīlī,  pašvaldībai tās bija jāsaņem jūlijā, vēlāk karšu piegādes laiks tika pārcelts uz 15. augustu, tomēr, izrādās, arī šajā termiņā piegāde netiks veikta.

Ogres novadnieka kartes projekta vadītājs Andris Skraucis informē, ka kartes ražotājs karšu kartes sola piegādāt 22. augustā, pēc tam vēl ir nepieciešams veikt kartes personalizācijas procedūru. Tas nozīmē, ka kartes pašvaldība saņems ne agrāk kā 29. augustā, pēc tam katra karte ir jāapdrukā, norādot uz tās kartes lietotāja vārdu, uzvārdu un personas kodu, līdz ar to reāli kartes izsniegšana varētu notikt augusta pēdējās un septembra pirmajās dienās.

Informācija par kartes saņemšanas laiku katram tās pieteicējam tiks nosūtīta īsziņa uz pieteikumā norādīto tālruņa numuru.

Pašvaldība atgādina, ka izkavēšanās attiecas tikai uz Ogres novadnieka kartes piegādi, izgatavošanu un izsniegšanu. Skolēnu kartes atlikumi ir pietiekami, lai izgatavotu jaunas, kā arī nomainītu kartes, kurām beidzies derīguma termiņš.

Pašvaldība atvainojas iedzīvotājiem par radītajām neērtībām.