Izglītība Pašvaldība Ziņas, jaunumi
Riekstiņš

Izskatot Ogres PII “Riekstiņš” vadītājas Vitas Kravales 2022. gada 25. maija iesniegumu, Ogres novada domes deputāti lēma izbeigt darba tiesiskās attiecības ar izglītības iestādes vadītāju V. Kravali ar 2022. gada 29. jūliju.

V. Kravale PII “Riekstiņš” vadīja kopš iestādes dibināšanas – 2010. gada 7. oktobra. Iestādes vadītāja turpinās darbu Ogres novada Izglītības pārvaldē kā pirmsskolas metodiķis, sniedzot metodisko atbalstu pirmsskolas skolotājiem un izglītības iestādēm visā Ogres novadā.

Ogres novada pašvaldības izpilddirektoram Pēterim Špakovskim ir uzdots nodrošināt Ogres pirmsskolas izglītības iestādes “Riekstiņš” vadītāja pienākumu izpildītāju uz laiku līdz Ogres pirmsskolas izglītības iestādes “Riekstiņš” vadītāja iecelšanai vakantajā amatā, kā arī organizēt Ogres pirmsskolas izglītības iestādes “Riekstiņš” materiālo vērtību un dokumentācijas pieņemšanu no V. Kravales un nodošanu Ogres pirmsskolas izglītības iestādes “Riekstiņš” vadītāja pienākumu izpildītājam.