Tomes pagasts Vide Ziņas, jaunumi
Mežu stādīšana Tomē

Jau trešo dienu 95. Latvijas Meža dienu laikā Ogres tehnikuma 3. kursa mežkopja specialitātes studenti prakses ietvaros piedalās mežaudzes atjaunošanā Ogres novada Tomes pagastā.

12., 13. un 14. aprīlī 36 topošie mežsaimnieki pedagoga Andas Vilciņas un pašvaldības aģentūras “Tūrisma, sporta un atpūtas kompleksa “Zilie kalni” attīstības aģentūra” mežziņa Daces Gustiņas vadībā ar 12 tūkstošiem augstvērtīgu priežu stādiņu apstādīs piecus hektārus pašvaldībai piederošā meža.

Ogres novada pašvaldība un pašvaldības aģentūra “Tūrisma, sporta un atpūtas kompleksa “Zilie kalni” attīstības aģentūra” pateicas par atsaucību un apzinīgo darbu!

Meža atjaunošanas talkas paredzētas visu aprīli, tādejādi nodrošinot Ogres novada meža teritoriju ilgtspējīgu apsaimniekošanu, Kopumā tiks atjaunoti meži 14 hektāru platībā.

Pirmajās meža atjaunošanas talkās 12., 13. un 14. aprīlī Tomes pagastā piedalās Ogres tehnikuma audzēkņi. 22. aprīlī Rembates pagastā mežaudzi atjaunos Ogres novada pašvaldības vadība un Ogresgala pamatskolas audzēkņi. 28. aprīlī Rembatē meža atjaunošanas darbos piedalīsies pašvaldības SIA “Ogres namsaimnieks” pārstāvji. Savukārt 29. aprīlī no plkst. 11.00 līdz 14.00 meža atjaunošanas pasākumā Rembates pagastā tiek aicināti piedalīties Ogres novada iedzīvotāji.