Sports
Ogres upē aizvadīta tradicionālā “Laivu parāde”
Saite uz fotogaleriju

Laivu braucienā jau no pirmsākumiem piedalās pašvaldības iestādes, organizācijas, biedrības, uzņēmumi, pašdarbības kolektīvi, sporta klubi un to atbalstītāji.

Šogad laivu parādē piedalījās vairāk kā 240 dalībnieki. Kopumā bija sagatavotas 50 divvietīgās un 35 četrvietīgās laivas. Maršruta sākums Ogres upē bija no Norupītes dambja un turpinājās līdz degvielas uzpildes stacijai "Neste".

Parādes dalībniekus un skatītājus pie laipas pār Ogres upi uzrunāja Ogres novada pašvaldības domes priekšsēdētājs Egils Helmanis. Tieši viņš 2017.gadā Ogres pilsētas svētkos ierosināja organizēt laivu parādi.

"Mēs dzīvojam skaistā vietā, un leposimies ar to! Apsveicu jūs, ogrēnieši, ar to, ka esam ieguvuši valstspilsētas statusu, ka mūsu novads nākamajā gadā kļūs vēl plašāks un pievilcīgāks. Esmu pārliecināts, ka mūsu basketbola komanda "BK Ogre" šajā sezonā cīnīsies par līdera godu, Ogres teātris priecēs ar jaunām izrādēm, bet kori un deju kolektīvi ar koncertiem. Baudiet svētkus un lepojoties ar savu pilsētu!” vēlēja pašvaldības vadītājs.

Laivu parādes dalībniekus ceļā uz finišu pavadīja Ogres novada Kultūras centra pūtēju orķestris "Horizonts".