Sports
“Ogres Vilki” izcīna uzvaras
Saite uz fotogaleriju

Vispirms ceturtdien “Ogres Vilki” U14 komanda viesojās Valmierā, kur ar rezultātu 7:2 (1:0 3:2 3:0) pieveica “Valmiera BSS” komandu. Par spēles labāko spēlētāju Ogres komandas rindās tika atzīts Edgars Ričards Gremze, kas bija arī rezultatīvākais spēlētājs 3+1. Turklāt Edgars jau otro spēli pēc kārtas guva 4 vārtus. Atzinīgu sniegumu demonstrēja arī vārtsargs Rodrigo Druja, kas atvairīja 23 no 25 metieniem. Šī uzvara ļāva atgriezties turnīra tabulas 1. pozīcijā.

Sestdien “Ogres Vilki” U12 komanda aizvadīja divas spēles Baložos. Ogrēnieši vispirms ar 1:6 (0:0 0:5 1:1) piekāpās sezonas līdervienībai “Rubene/KSS”, bet vēlāk ar 4:3 pieveica “FBK Baloži” vienaudžus. Rezultatīvākie spēlētāji abu spēļu kopsummā ar diviem vārtiem bija Rolands Šulcs, kas arī guva goda vārtus spēlē pret “Rubene/KSS”. Vārtsargs Roberts Cakuls abās spēlēs kopumā atvairīja 60 no 69 metieniem. “Ogres Vilki” U12 komanda ieņem 5. vietu starp Latvijas čempionāta stiprākajām komandām.

Brīvdienās norisinājās arī divas virslīgas komandas “Ogres Vilki” spēles. Sestdienas vakarā ogrēnieši viesojās pie pašreizējiem vicečempioniem “LA/Oxdog Ulbroka”, bet svētdienas vakarā mājas laukumā uzņēma “FBK Valmiera”. Ogres komanda piedzīvoja kārtējos zaudējumus 3:15 (1:2 1:8 1:5) pret Ulbrokas komandu un 5:10 (1:2 2:7 2:1) pret Valmieras komandu.

Spēlē pret Ulbroku 4. minūtē pirmos vārtus guva ogrēnietis Elvijs Jankovskis. Perioda turpinājumā pieredzējušais Atis Blinds guva divus vārtus, nodrošinot pārsvaru savai komandai. Otrais periods iesākās ar Alda Haralda Ābrama vārtiem perioda pirmajās sekundēs. Vēlāk Ulbrokas komanda guva 8 bez atbildes atstātus vārtus, kas arī noteica spēles iznākumu. Par spēlēs labāko spēlētāju atzina Aldi Haraldu Ābramu (1+1), kā arī Elvijs Jankovskis atzīmējās protokolā ar 2 vārtiem.

Līdzīgs scenārijs risinājās spēlē pret “FBK Valmiera”. Spēles 4. minūtē Kārlis Barons izvirzīja “Ogres Vilkus” vadībā, bet periods beidzās ar rezultātu 1:2 viesu labā. Otrajā periodā pretinieki guva 7 vārtus, bet Ogres komanda tikai 2. Trešajā periodā atkal aktīvāki bija “Ogres Vilki” florbolisti, kas ļāva uzvarēt periodu ar 2:1. Labākā spēlētāja balvu šajā spēlē ieguva Markuss Januševskis (3+1).

Virslīgas komanda ar 5 punktiem sezonā saglabā priekšpēdējo 11. vietu turnīra tabulā un gatavojas “mazajām” izslēgšanas spēlēm.

Tuvākās spēlēs, kur kluba “Ogres Vilki” komandas varēs redzēt darbībā, būs sabraukums U11 šo svētdien 16. februārī, Ogres 1. vidusskolas sporta zālē no plkst. 9.00. “Ogres Vilki” U11 šajā dienā tiksies ar “Ķekavas Bulldogs”, “FS Masters Black” un “CPSS/Lekrings” komandām.

Savukārt virslīgas komanda sestdien viesosies kaimiņos pie “Laielvārde/Fat Pipe”, spēles sākums plkst. 20.30 Lielvārdes sporta centrā, bet svētdien plkst. 18.00 Ogres 1. vidusskolas zālē aizvadīs pēdējo regulārā čempionāta mājas spēli pret “Lekrings” vienību no Cēsīm, kas šobrīd ieņem 1. vietu turnīra tabulā.

“Ogres Vilki” klubu atbalsta Ogres novada pašvaldība, BSW Latvia, Autociems, Rozes bode, Macron Latvia, Fazer Latvija, minerālūdens Mangaļi, Oxdog – florbolaveikals.lv, Fazer Latvija un nrg4strong.com.