Sports
Ogres Vilki U14 komanda uzsāk jauno sezonu uz pozitīvas nots

Spēle vairāk norisinājās ogrēniešu aizsardzības zonā, par ko liecina pa vārtiem izdarīto metienu attiecība: 14 pret 27 par labu Ulbrokas komandai, taču pirmos vārtus izdevās gūt “Ogres Vilki” līderim Normundam Skučeram. Pateicoties precīzam Andra Spila metienam Ogres komanda varēja doties pirmajā pārtraukumā pie rezultāta 2:1, otrajā periodā pārsvars tika dubultots – 4:2. Trešajā periodā spiediens uz ogrēniešu vārtiem palielinājās, tomēr lieliskā Rodrigo Drujas spēle ļāva izcīnīt uzvaru 5:4.

Rezultatīvākie spēlētāji “Ogres Vilki” rindās bija Normunds Skučers ar 4 punktiem (2+2), Edgars Gremze, Andris Spila un Kārlis Stukāns katram pa 2 punktiem (1+1). Savukārt vārtsargs Rodrigo Druja atvairīja 23 no 27 metieniem.

Sabraukumā Saulkrastos sestdien sezonu uzsāka arī “Ogres Vilki” U11 komanda tiekoties ar vietējo “FBK SĀC”, “Aizkraukles NSS” un “Lielvārde” komandām. Ogrēnieši izcīnīja divas uzvaras un piedzīvoja vienu zaudējumu.

Sestdienas vakarā “Ogres Vilki” Virslīgas komanda piedzīvoja sāpīgu zaudējumu 3:13 Irlavā, kur tikās ar virslīgas jaunpienācēju “Irlava/Avant” komandu. Spēle sākās cerīgi, jau 3. minūtē Markuss Januševskis pēc Edija Hammera piespēles guva pirmos vārtus Ogres komandas labā, tad sekoja 2 vārtu zaudējums 20 sekunžu laikā, kas bija kā auksta ūdens šalts viesiem. Pēcāk sekoja vairāki noraidījumi un zaudēti vārti. Pirmais periods beidzās ar rezultātu 1:5 mājinieku labā. Lai arī kā Ogres komanda centās atgriezties spēlē,  otrais periods noslēdzās jau ar rezultātu 1:8. Trešais periods iesākās cerīgi, kad pēc Elvija Jankovska piespēles vārtus guva Kārlis Krastiņš. Irlavas komanda turpināja sekmīgi apdraudēt ogrēniešu vārtus un tas noveda pie rezultāta 2:13, tomēr pēdējo vārdu spēlē teica “Ogres Vilki”, kas vēl priekšpēdējā spēles minūtē pēc Kārļa Krastiņa piespēles vārtus guva Edgars Birkelfelds. Līdz ar to šīs spēles rezultatīvākais spēlētājs bija Kārlis Krastiņš ar 2 punktiem (1+1), kas tika arī atzīts par spēles labāko spēlētāju Ogres komandas rindās.

Svētdien “Ogres Vilki” fārmklubs “Saulkalne” devās izbraukumā uz Liepāju, kur tikās ar Liepājas kluba fārmklubu “FK Kurši FSS”. Šoreiz ar 8:5 uzvaru svinēja “Saulkalne” komanda. Rezultatīvākie ar trīs punktiem katrs bija Patriks Brieže (2+1) un Markus Januševskis (1+2), spēles protokolā atzīmējās arī Kristers Januševskis ar diviem gūtajiem vārtiem, Edijs Hammers un Emīls Skrodelis katrs pa 2 punktiem (1+1).

Šo svētdien, 13. oktobrī, plkst. 14:15 aicinām atbalstīt “Ogres Vilki” U14 komandu, kas tiksies ar “Ķekavas Buldogs” komandu, bet plkst. 18.00 virslīgas komanda uzņems “SK Pārgauja” komandu no Stalbes. Spēles notiks Ogres 1. vidusskolas sporta zālē. Esiet gaidīti atbalstīt mūsu komandu!

“Ogres Vilki” U9 komanda uzsāks savu sezonu 12. oktobrī sabraukumā Talsos, bet “Saulkalne” komanda 11. oktobrī plkst. 20.00 savā mājas zālē Salaspilī uzņems “Bauska/SC Mēmele” komandu.

“Ogres Vilki” Virslīgas komandu atbalsta Ogres novada pašvaldība, BSW Latvia, Autociems, Rozes bode, Macron Latvia, minerālūdens Mangaļi un Oxdog – florbolaveikals.lv.

Informāciju sagatavoja Agris Stukāns, Elvi virslīgas komandas OGRES VILKI pārstāvis