Jauniešu sporta spēles 2023 Ogresgalā

20. maijā Ogresgalā, hipodroma teritorijā un pie Ogresgala pamatskolas, notika Ogres novada Jauniešu sporta spēles, kurās piedalījās 15 jauniešu komandas (7. – 12. klase) no Ogres, Lielvārdes, Ogresgala, Lēdmanes, Madlienas, Suntažiem un Ķeipenes.

Komandas, kas piedalījās: Ogresgala psk. "Pipari", Lēdmanes psk. "Ātras kājas", Ogres Valsts ģimnāzija, Madlienas vsk., Ogres 1. vidusskola "Ogres 8-9", Jaunogres vsk "JVSK2",

Lielvārdes psk. "Avotu masīvs", Ķeipenes psk., Jaunogres vsk. "JVSK1", Ogres tehnikums "Aizupes", Ogres 1. vidusskola.

Ogres novada Jauniešu sporta spēles atbalstīja vairākas organizācijas, iestādes un biedrības, kuras jauniešiem bija sagatavojušas komandas stafetes un individuālas aktivitātes: biedrība "Aktīvās atpūtas centrs jauniešiem", Zemessardzes 2.Vidzemes brigādes 54. kaujas atbalsta bataljons, biedrība “Talantu Kalve”, biedrība “Mellene”, Pārvaldes Jaunatnes komanda, Ogres novada Jauniešu dome, Ogres novada Sporta centrs, biedrība “Visa Veida Kustība”, Ogresgala 5.skautu un gaidu vienība, Ogres 29. skautu un gaidu vienība, Ogres Basketbola skola, Ogresgala pamatskola, Ogres novada pašvaldības policija, biedrības TEPAT un KOPĀ.

Ogres novada jauniešu sporta spēlēs godalgotās vietas 7. – 9. klases grupā:

1. Ogres 1. vidusskola "Ogres 8 - 9",

2. Ogres Valsts ģimnāzija,

3. Jaunogres vsk. "JVSK2".

Godalgotās vietas 10. – 12. klases grupā:

1. Madlienas vsk.,

2. Ogres tehnikums "Aizupes",

3. Jaunogres vsk. "JVSK1".

Šajās sacensībās par ceļojošu kausu sacenšas abu grupu visas komandas un šajā gadā ceļojošo kausu 7. – 9. klases grupā ieguva Ogres 1. vidusskola "Ogres 8 - 9" komanda, kas pārliecinoši bija labākie savā grupā un par vienu punktu apsteidzot 10. – 12. klases grupas Madlienas vsk.

Sporta spēles organizēja Ogres novada Izglītības pārvalde.

Foto: Laine Grašiņa