Satiksme, ceļi Pagasti
Ogresgala pagastā atjaunota autobusu pietura “Kārļi”

Uz vienas no informatīvajām planšetēm ir izvietots Ogresgala pagasta logo, kurš tapis, pateicoties Ogresgala pagasta vadītājas Ilzes Čiščakovas iniciatīvai un mākslinieka Māra Ruskuļa idejām. Ogresgala pagasta logo veidots iedvesmojoties no Ogres upes, kura, Ogresgala pagastu sadalot uz pusēm, vēsturiski veido divas apdzīvotas vietas – Ciemupi un Ogresgalu. Ogres upes plūduma līkloči atveido ābeles siluetu. Savukārt otra planšete paredzēta kā ziņojumu dēlis, kur pašvaldība un iedzīvotāji var izvietot aktuālo informāciju.

Lai kvalitatīvi īstenotu iedzīvotāju grupas iesniegto projektu, iesaistījās arī AS “Latvijas autoceļu uzturētājs” darbinieki, kuri projekta laikā atjaunoja ne tikai jumtu, kas bija savu laiku jau nokalpojis, bet pēc savas iniciatīvas palīdzēja atjaunot arī sienas.

Iedzīvotāju iniciatīvas grupa un Ogresgala pagasta pārvalde saka lielu paldies Ogres novada pašvaldībai par iespēju īstenot šo projektu, kā arī AS “Latvijas autoceļu uzturētājs” Rīgas ceļu rajona Ogres nodaļas vadītājam Egilam Pētersonam un ražošanas inženierim Ilmāram Lasim par atsaucību, iniciatīvu un ieguldīto darbu.

Informāciju sagatavoja Elīna Aupe, Ogresgala Tautas nama vadītāja, projekta iniciatīvas grupas dalībniece