Ogresgala pagasts Ziņas, jaunumi
Ogresgala pagasta uzņēmēji Ziemassvētkos iepriecina seniorus un ģimenes

Decembrī Ogresgala pagasta uzņēmēji – zemnieku saimniecība “Sprīdīši” un ģimenes uzņēmums SIA “VSL Pārtikas grupa” – iepriecināja gandrīz 30 seniorus un 7 ģimenes ar dažādiem lauku labumiem.

Zemnieku saimniecība “Sprīdīši”, kuras īpašnieks un vadītājs ir Artis Galējs, jau daudzus gadus piedalās akcijā “Svētkos neesi viens”, ziedojot savu produkciju – augstas kvalitātes vistu olas.

Savukārt SIA “VSL Pārtikas grupa” īpašniece un vadītāja Valentīna Levkāne akcijā šogad iesaistījās pirmo reizi, ziedojumiem sagatavojot vārītus zirņus un pupas vakuuma iepakojumā.

Ogresgala pagasta pārvalde gadu gaitā ir apzinājusi seniorus un ģimenes, kurām palīdzība ir nepieciešama. Šogad uzņēmēju un iedzīvotāju saziedotās veltes tika nogādātas 7 ģimenēm Ogresgala pagastā, 18 senioriem Ogresgalā un 10 senioriem Ciemupē.

“Domāju, ka nevienam uzņēmējam šis laiks nav vienkāršs. Esmu ļoti pateicīga gan A.Galējam, gan V.Levkānei par sociāli atbildīgu darbu savos uzņēmumos, kas ietver arī sadarbību ar pašvaldību un vietējo iedzīvotāju atbalstīšanu,” stāsta Ogresgala pagasta pārvaldes vadītājā Ilze Čiščakova.