Madlienas pansionātam - 20

Ogres novada pašvaldības domes sēdē 27. janvārī deputāti atbalstīja izmaiņas maksas pakalpojumu un ēdināšanas pakalpojumu izcenojumā Ogres novada pašvaldības Vispārējā tipa pansionātā “Madliena”.

Lai nodrošinātu pilnvērtīgu Vispārējā tipa pansionāta “Madliena” funkciju izpildi, no šī gada 1. marta tiks mainīti maksas un ēdināšanas pakalpojumu izcenojumi. Turpmāk uzturēšanās maksa pansionātā būs 30 eiro diennaktī līdzšinējo 25 eiro vietā, savukārt uzturēšanās maksa paaugstināta komforta vienvietīgā istabā – 33 eiro diennaktī līdzšinējo 28 eiro vietā.

Par mikroautobusa Renault Trafic izmantošanu pašvaldības autonomo funkciju veikšanai būs jāmaksā 22 eiro stundā, savukārt pansionāta darbiniekiem, kuri izmantos  ēdināšanas pakalpojumus (pusdienas) darbavietā, par vienu ēdienreizi jāmaksā 2,40 eiro.

Izmaksas tiek palielinātas, ņemot vērā straujo energoresursu cenu kāpumu, kā arī noteikto minimālo algu palielināšanu valstī no šī gada 1. janvāra.