Pašvaldība Izglītība
Paldies par līdzdalību skolēnu pusdienu izdalē!
Saite uz fotogaleriju

Visai komandai paldies teica Ogres novada pašvaldības domes priekšsēdētājs Egils Helmanis: “Kopā tika dalītas brīvpusdienas gandrīz 1500 bērniem. Tas nebūtu iespējams, ja nebūtu tik daudz palīdzīgu roku. Gribu pateikt lielu paldies par nesavtīgo rīcību gan pašvaldības darbiniekiem, gan iestāžu darbiniekiem un brīvprātīgajiem, kas piedalījās procesā. Mēs nācām viens otram palīgā, veidojām komandu, kopīgiem spēkiem atrisinājām visus sarežģījumus. Tas ir ļoti svarīgi, ka pašvaldības sniegtie pakalpojumi palīdz iedzīvotājiem - tālmācību laikā lielākais slogs bija uz vecāku pleciem, un ne vienmēr atlika laiks pagatavot siltu ēdienu. Darbojoties kopā mēs ne tikai devām atslogu daudziem vecākiem, bet arī nodevām savas labās domas.”

Pateicoties ikvienam, domes priekšsēdētāja vietnieks Gints Sīviņš uzsvēra, ka pašvaldība izvēlējās ne to vieglāko, bet pareizāko ceļu: “Brīvpusdienu izdale ir labākais veids, kā nodrošināt bērniem siltu ēdienu pusdienlaikā. Mēs varam būt par piemēru citiem, kas atbalstīja iedzīvotājus, nevis uzlika visas rūpes uz mājsaimniecību.”

Savukārt SIA “Baltic Restaurants Latvia” servisa vadītāja Liene Pētersone atzīmēja, ka šāds komandas darbs ir lielisks veids, kā vienam otru iepazīt: “Es sajutu patiesu sadarbību starp visiem procesā iesaistītajiem. Tās nebija tikai norādes par pienākumiem, kas katram jāizpilda, bet saliedēts komandas darbs, kas deva ļoti pozitīvu rezultātu.”

Ogres novada pašvaldība un Ogres novada izglītības pārvalde saka lielu PALDIES:

Ogres starpnovadu izglītības iestāžu arodorganizācijai

Ogres novada Sociālajam dienestam

Ogres novada Kultūras centram

Ogres novada Sporta centram

Ogres Basketbola skolai

Ogres 1. vidusskolai

Jaunogres vidusskolai

Ogresgala pamatskolai

Ogres Valsts ģimnāzijai

Ogres sākumskolai

SIA “Ogres Namsaimnieks”

Oveselība komandai
Ogres novada pašvaldības policijai

Visiem šoferiem

PALDIES ikvienam iesaistītajam pagastos:

Krapes pagasta pārvaldei

Ķeipenes pagasta pārvaldei

Ķeipenes pamatskolai

Lauberes pagasta pārvaldei

Madlienas pagasta pārvaldei

Madlienas vidusskolai

Mazozolu pagasta pārvaldei

Meņģeles pagasta pārvaldei

Ogresgala pagasta pārvaldei

Ogresgala pamatskolai

Suntažu pagasta pārvaldei

Suntažu vidusskolai

Taurupes pagasta pārvaldei

Taurupes pamatskolai

Liels paldies arī skolēniem un viņu vecākiem par sapratni arī brīžos, kad kaut kas nebija, kā gribētos! Pašvaldībai pusdienu piegāde ir jauna pieredze, kas nes līdzi jaunus izaicinājumus un problēmas, kuras kopīgiem spēkiem tika atrisinātas.

Pievienotās saites