Pagasti Madlienas pagasts
Pansionātu “Madliena” vada Inese Rudzgaile

Ogres novada pašvaldība 2019. gada 4. jūlijā izsludināja atklātu konkursu uz vakanto pansionāta “Madliena” direktora amatu. Konkursā uz šo amatu pieteicās 10 pretendenti, to skaitā arī I. Rudzgaile, kuras kandidatūru Ogres novada pašvaldības amatpersonu un speciālistu kandidātu vērtēšanas konkursa komisija atzina par piemērotāko vakantajam pansionāta “Madliena” direktora amatam un virzīja apstiprināšanai domes sēdē.

I.Rudzgaile ieguvusi profesionālā bakalaura grādu sociālajā darbā un sociālā darbinieka profesionālo kvalifikāciju Rīgas Stradiņa universitātē. Pansionātā “Madliena” I.Rudzgaile strādā no 2011. gada, kur līdz 2018. gadam pildīja sociālā darbinieka pienākumus, līdz iecelšanai pansionāta direktores amatā bija pansionāta direktora pienākuma izpildītāja.

Pansionāta direktore norāda, ka pansionāts “Madliena” šobrīd ir mājas 82 klientiem no visas Latvijas.