Arīda Mārša Jumpravas pamatskola

Ogres novada pašvaldības Izglītības jautājumu komitejas sēdē 21. jūlijā tika izskatīts jautājums par Jumpravas pamatskolas direktora iecelšanu amatā.

Komitejas sēdē deputāti izskatīja Jumpravas pamatskolas direktora amata pretendentu vērtēšanas komisijas priekšlikumu un lēma sagatavoto lēmumprojektu virzīt uz domes sēdi 28. jūlijā. Tas paredz iecelt Arīdu Māršu Jumpravas pamatskolas direktores amatā ar 2022. gada 1. augustu, nosakot mēneša darba algas likmi atbilstoši normatīvo aktu un Ogres novada pašvaldības domes lēmumos noteiktajai kārtībai.

A.Mārša ir strādājusi par direktora vietnieci audzināšanas jomā Suntažu sanatorijas internātpamatskolā, 8 gadus strādājusi par audzinātāju bērnudārzā Anglijā un šobrīd ir PII “Ketes māja” Rīgā vadītāja. Strādājot minētajās iestādēs, A.Mārša guvusi ieskatu vadības darbā, ir izglītojusies vadības darba kursos.

“Iespēja strādāt par direktori Jumpravas pamatskolā man šķiet saistoša. Jumpravas pamatskolas darba organizēšana un attīstīšana būtu lieliska vieta, kur pielietot esošās zināšanas un pilnveidoties profesionāli arī turpmāk,” norāda A.Mārša.