Inese Dilāne

Ogres novada pašvaldības domes sēdē 28. jūlijā deputāti, balsojot ar balsu skaitīšanas zīmēm, Ogres novada Ķeguma pilsētas pārvaldes vadītāja vietnieces amatā iecēla Inesi Dilāni.

Jau informējām, ka jautājums par I.Dilānes iecelšanu šajā amatā tika izskatīts komiteju sēdē pirms nedēļas. Domes sēdē 28. jūlijā deputāti balsoja par I.Dilāni, izvirzot Balsu skaitīšanas komisiju un ar balsu skaitīšanas zīmēm. 22 deputāti, piedaloties balsošanā, atbalstīja I.Dilānes iecelšanu šajā amatā.

Domes sēdē piedalījās arī I.Dilāne, kura pateicās par līdzšinējo viņas darba novērtējumu pašvaldību labā un atzina, ka ar prieku turpinās darbu Ķeguma pilsētas pārvaldē, darbā izmantojot savas zināšanas un prasmes, kā arī, sadarbojoties ar kolēģiem, attīstīs Ķeguma pilsētu un Ogres novadu, lai ikvienam būtu patīkami dzīvot Ogres novadā.

Jaunos darba pienākumus I.Dilāne sāks pildīt 1.augustā.

Inese Dilāne