Satiksme, ceļi
Par Rūpnieku ielas bruģēšanas darbiem

Ogres novada pašvaldības galvenais speciālists ceļu pārvaldības un uzraudzības jomā skaidro, ka iebrauktuves Zīļu ielā bruģēšanas darbi notiek pašvaldības īpašuma robežās atbilstoši izstrādātajam projektam un ielas sarkano līniju robežās.

“Blakus šim ceļam esošie īpašumu īpašnieki bija patvaļīgi pārkāpuši sava īpašuma robežas, izbūvējot savu īpašumu sētas pašvaldības īpašumā. Projekta īstenošanas laikā notika komunikācija ar piegulošo īpašumu īpašniekiem, viņiem izskaidrota šī situācija un teritorija sakārtota – sētas pārceltas un uzstādītas pareizajās robežās, ceļa bruģēšana ir notikusi pašvaldības īpašuma robežās. Tāpēc izskatās, ka bruģētā iebrauktuve ir izbūvēta nekorekti. Šobrīd iebrauktuve ir ieguvusi savu pareizo trajektoriju,” skaidro galvenais speciālists ceļu pārvaldības un uzraudzības jomā, bruģēšanas darbi Zīļu ielā turpinās.

Jau informējām, ka projekta “Rūpnieku ielas pārbūve” ietvaros šobrīd objektā paralēli strādā divi uzņēmumi – AS “Sadales tīkli” (veic elektrotīklu pārbūvi) un SIA “Ceļu būvniecības sabiedrība “Igate”” (veic Rūpnieku ielas pārbūvi). Notiek brauktuves pamatnes sagatavošana pirms bruģa ieklāšanas, turpinās bruģa ieklāšana pa Brīvības ielu, apmaļu izbūve, elektrotīklu pārbūve. Plānots, ka darbi Rūpnieku ielā tiks pabeigti līdz šī gada novembra beigām. Izbūvējot objektu, pilsēta iegūs sakārtotu satiksmes infrastruktūras objektu – ar pārbūvētu brauktuvi, pārveidotiem krustojumiem un nobrauktuvēm, uzlabotu satiksmes drošību un vides pieejamību, jaunu ielas apgaismojumu, labiekārtotu teritoriju, kā arī ar jauniem, mūsdienu standartiem atbilstošiem inženierkomunikāciju tīkliem zem ielas. Kopējais posma garums - 1026 metri.

Pievienotās saites