Pašvaldība
Pārceļ nekustamā īpašuma nodokļa apmaksas termiņu

Domes ārkārtas sēdē 11. jūnijā deputāti, pamatojoties uz Covid-19 infekcijas izplatības seku pārvarēšanas likuma 5. pantu, kas nosaka, ka pašvaldībām 2020. gadā ir tiesības noteikt citus, no likumā “Par nekustamā īpašuma nodokli” noteiktajiem atšķirīgus, NĪN samaksas termiņus, tos pārceļot uz vēlāku laiku 2020. gada ietvaros, nolēma pārcelt Ogres novada pašvaldības administratīvajā teritorijā NĪN apmaksas termiņus visiem nekustamā īpašuma nodokļa maksātājiem, kuriem ir pienākums maksāt nodokli par Ogres novada pašvaldības administratīvajā teritorijā esošajiem īpašumiem:

• par 2020. gada 1. un 2. ceturksni – ne vēlāk kā 15. augusts;
  • par 2020. gada 3. ceturksni – ne vēlāk kā 15. oktobris;
  • par 2020. gada 4. ceturksni – ne vēlāk kā 15. decembris.

Nodokļa maksājumam, kuram pašvaldība noteikusi citu samaksas termiņu un kurš ir veikts šajā pašvaldības noteiktajā termiņā, netiek aprēķināta likuma “Par nodokļiem un nodevām29. panta otrajā daļā noteiktā nokavējuma nauda.