Projekts Dārza ielā 33, Ogrē

Būvniecības iecere: "Sporta būves jaunbūve",

Objekta adrese: Dārza iela 33, Ogre, Ogres novads (kadastra apzīmējums 7401 005 0206).

Būvniecības ierosinātājs: Armands Dumpis

Būvprojekta izstrādātājs: SIA "ADS geometrical", reģ. Nr. 40003843263, juridiskā adrese: Volguntes iela 19-39, Rīga LV-1046

Publiskās apspriešanas norise: Ar būvniecības ieceres dokumentāciju un būvniecības ieceres planšeti iepazīties bija iespējams Ogres novada pašvaldības (turpmāk- Pašvaldība) Brīvības ielā 33, Ogrē, Ogres nov., 1.stāva priekštelpā Pašvaldības darba laikā un būvniecības ieceres atrašanās vietā Dārzā iela 33, Ogrē, Ogres novadā.

Rakstiskus priekšlikumus, ierosinājumus un atsauksmes, aizpildot aptaujas anketu, varēja sūtīt pa pastu publiskās apspriešanas laikā no 06.06.2023. līdz 04.07.2023. (pasta zīmogs) vai iesniegt Pašvaldības  Klientu apkalpošanas centrā Brīvības ielā 33, Ogrē, Ogres nov. LV-5001 līdz 04.07.2023., plkst. 18.00, vai arī nosūtīt uz elektroniskā pasta adresi ogredome@ogresnovads.lv, norādot "Sporta būve Dārza ielā 33, Ogrē" līdz 04.07.2023. plkst. 23:59.

Paziņojums par publiskās apspriešanas norisi tika izziņots:

Būvniecības ieceres prezentācija: notika 20.06.2023. no plkst. 17.00 līdz plkst. 18.00 Pašvaldības domes ēkas Brīvības iela 33, Ogre, Ogres nov. 3. stāva Lielajā konferenču zālē.

Būvniecības ieceres prezentācijā  piedalījās:

būvniecības ierosinātāja – Armanda Dumpja pārstāvis;

Būvprojekta izstrādātāja – SIA "ADS geometrical" deleģētā persona Vita Rudzīte-Vorkale;

Ogres novada centrālās administrācijas Ogres novada būvvaldes (turpmāk – Būvvalde) pārstāvji: Laura Kriviša-Budnika – Būvvaldes vadītāja, Agnese  Pivore-Bokta – Būvvaldes vadītājas vietniece, arhitekte, Liena Rone – Būvvaldes arhitekte, Liene Bērziņa - Būvvaldes klientu konsultante, Liene Sauka – pašvaldības meliorācijas inženiere un pieci interesenti.

Publiskās apspriešanas laikā 1 persona izteikusi savu viedokli par būvniecības ieceri: saņemts 1 iesniegums, kas atzīts par derīgu.

Iedzīvotāju iebildumi pret būvniecības ieceri būvniecības ieceres publiskās apspriešanas laikā netika izteikti.

Iedzīvotāju priekšlikumi un to izvērtējums:

Nr.

Iedzīvotāju izteiktie priekšlikumi, ierosinājumi

Būvniecības ierosinātāja/projektētāja sniegtā atbilde

Būvniecības laikā organizēt darbus tā, lai tie negatīvi neietekmē apkārtējo iedzīvotāju vidi un dzīvi, t.i. ierobežot būvniecības trokšņus, būvniecības procesu putekļus un būvniecības dalībnieku autotransporta pagaidu automašīnu stāvvietas izbūve.

Tehnoloģisko procesu iespēju robežās plānosim samazināt vides ietekmējošos procesus. Darbu organizēšanas projektā iekļausim darbinieku pagaidu stāvvietas izveidi.

Projektā paredzēt pieslēdzošās teritorijas apstādījumu izveidošanu. Būvi no Lakstīgalu ielas dzīvojamo ēku puses paslēpt ar mūžzaļajiem apstādījumiem, paredzot stādīt liela izmēra apstādījumus jau būvniecības laikā.

Zemes gabala robežās un, ar pašvaldības atļauju, ielas sarkanās līnijās, pieļaujam projektā iekļaut brīvākus apstādījumus īpašuma Dārza ielas 33 ziemeļu pusē. Stādījumu blīvumu ietekmē inženiertīklu izvietojums un laukumu novietojums (tehniskā piebrauktuve zālei). Ja atļautās distances pieļaus dižstādu stādīšanu (tiem atbilstošos apstākļos)- projektā varam iekļaut dižstādus.

Stingri noteikt aizliegumu gan būvniecības laikā, gan ēkas ekspluatācijas laikā automašīnu novietošanai Lakstīgalu ielas robežās, to paredzot tikai jaunizbūvējamā stāvlaukumā pie ēkas.

Projekta risinājumos netiek paredzēts veidot stāvvietas un pagaidu stāvvietas Lakstīgalu ielas robežās. Būvniecības laikā varētu pastāvēt nepieciešamība īslaicīgai būvniecības transporta stāvēšanai, piemēram, materiālu piegādes laikā.