Ogres novads Kultūra Ziņas, jaunumi
Ogres novada 16.-18.02. pasākumu plakātu kolāža

16. februāris

Grāmatas SIRDSPUKSTI atvēršanas svētki Ogrē – plkst. 17.00 Ogres Centrālās bibliotēkas konferenču zālē notiks Lias Guļevskas jaunākās grāmatas “Sirdspuksti” atvēršanas svētki. Pasākumā viesosies arī  Viktors Lapčenoks, Zbigņevs Stankevičs, Ojārs Spārītis, Ivars Pētersons, Patriks Grīva.

Izstāde DIEVA ZĪMES Ogrē – plkst. 18.00 Ogres Vēstures un mākslas muzejā tiks atklāta Latvijas Mākslas akadēmijas profesores Vinetas Grozas un viņas audzēkņa Valda Putniņa stikla mākslas izstāde, kas vieno divu mākslinieku integrālu iedabu, poētiski vizuālu stāstījumu, sakrāli semiotisku savstarpēju saspēli.

Guntara Rača autorvakars "365" Suntažos – plkst. 18:00 Suntažu Kultūras namā dzejas un dziesmu programma Guntara Rača un Edvarda Strazdiņa izpildījumā.

Sadancis DEJAS SPĒLES Ķeipenēplkst. 18.00 Ķeipenes Tautas namā Bērnu deju kolektīvs "Zeltupīte" ielūdz uz sadanci "Deju spēles”.

Filma PASTKARTE NO ROMAS Lēdmanēplkst. 19.00 Lēdmanes Tautas namā spēlfilma “Pastkarte no Romas”.

Valentīndienas koncerts Taurupē plkst. 19.00 Taurupes Tautas namā uz koncertu aicina amatierteātris "Maska" un deju kolektīvs "Degsme".

Valentīndienas ballīte Birzgalē – no plkst. 21.00 līdz 2.00 Birzgales Tautas namā Valentīndienas ballīte ar Ēriku Budēvicu (Hameleoni)  un Indru Railu.

17. februāris

Gadskārtējais Valentīndienas galda tenisa turnīrs Rembatē – no plkst.9.30 Rembates Tautas namā aicinām uz gadskārtējo galda tenisa turnīru.

Ogresgala pagasta stāsti MŪS VIENOJA OGRESGALS – ikviens aicināts dalīties ar savām atmiņām, fotogrāfijām un stāstiem stāstu pēcpusdienā plkst.14.00 Ogresgala Tautas namā.

Koncerts un saviesīgais pasākums NO SIRDS UZ SIRDI Tomēplkst. 16.00 Tomes Tautas namā Vokālo ansambļu koncerts “No sirds uz sirdi”.

Ikgadējais koncerts C VITAMĪNS Ogrē – plkst. 18.00 Ogres novada Kultūras centra Mazajā zālē pavasarīgas noskaņas un muzikāls enerģijas lādiņš tradicionālajā sieviešu kora RASA koncertā.

Ziemas karnevāls Krapē – plkst. 20.00 Krapes Tautas nams aicina uz maģisko "Ziemas karnevālu".

18. februāris

Mājražotāju tirdziņš Lauberē plkst.10.00 visi aicināti uz Mājražotāju tirdziņu Lauberes Tautas namā.

Izrāde DĀVANA TANTEI Meņģelēplkst.13.00 Meņģeles Tautas namā vietējā amatierteātra izrāde "Dāvana tantei".

Ričijs Rū 2 | Ceļojums uz Āfriku – plkst.15.00 Ogres novada Kultūras centrā ar jaunu koncertuzvedumu pie saviem skatītājiem dodas iemīļotais bērnu grāmatu varonis lācēns Ričijs Rū un viņa draugi.

Filma PASTKARTE NO ROMAS Madlienā - plkst.16.00 Madlienas kino zālē "Odivi" spēlfilma "Pastkarte no Romas”.

Patīkamu atpūtu Ogres novadā!