Ogres novads Kultūra Ziņas, jaunumi
Nedēļas nogales pasākumu plakātu kolāža 02.2024.

Aicinām uz daudzveidīgajiem kultūras pasākumiem Ogres novadā!

23. februāris

Izrāde KĀ ZIEMEĻMEITAS BRAUCA PUISI LŪKOTIES Ciemupē - plkst. 18.30 Ciemupes Tautas namā Birzgales amatierteātris LAIPA aicina uz 15 gadu jubilejas izrādi KĀ ZIEMEĻMEITAS BRAUCA PUISI LŪKOTIES. Stāsts par Jāni – vienīgo brīvo un ņemamo vīrieti mazpilsētā. Kādu dienu skolas biedrenes atklāj, ka Jānis ielicis internetā sludinājumu, ka viņš rīko konkursu – kura piedāvās labākās kāzas, to precēs! Pretendentes ierodas pie Jāņa viena pēc otras, piedāvājot savu „vīziju” par kāzām.

Ogres novada lauksaimnieku gada balva – SIA LLKC Ogres birojs sadarbībā ar Lauku Atbalsta dienesta Lielrīgas reģionālo pārvaldi un Ogres novada pašvaldību plkst. 19.00 Ogres novada Kultūras centrā organizē balli “Ogres novada lauksaimnieku gada balva”.

Seriāls PANSIJA PILĪ Lēdmanē – plkst. 19.00 Lēdmanes Tautas namā daudzsēriju filmas “Pansija pilī” 1., 2. sērija.

Koncerts IR LAIKS TEV VĒL TICĒT Tomē – plkst. 19.00 Tomes Tautas namā diska prezentācijas akustiskais koncerts "IR LAIKS TEV VĒL TICĒT". Koncertā piedalās: Māris Sloka – akustiskā ģitāra, vokāls, Jānis Misiņš – akustiskā ģitāra.

Filma GANDRĪZ VECPUISIS Ķegumā – plkst. 19.00 Ķeguma Tautas namā komēdija/drāma “Gandrīz Vecpuisis” – Mareks, topošais Ilzes vīrs, gatavojas svinēt savu vecpuišu ballīti, kas izvēršas galīgi ne tā, kā plānots.

24. februāris

VESELĪBAS STUNDAS Ķegumā Oveselība aicina Ķeguma dienas centrā (Liepu aleja 1b) uzturēt vai ieviest jaunus, veselīgus ieradumus savā ikdienā.

PŪČULĒNU SKOLAS nodarbība Madlienā – plkst. 11.00 Madlienas bibliotēkā “Pūčulēnu skolas” pirmā nodarbība 3 – 6 gadu veciem bērniem.

Ukrainai veltītu fotoizstāžu atklāšana Ogrē – plkst. 12.00 Ogrē, Brīvības ielas gājēju posmā tiks atklātas divas fotoizstādes, kas veltītas ukraiņu tautai un stāsta par Polijas un Ogres novada sniegto palīdzību Ukrainai.

Galda spēļu pasākums TORNIS Krapē – plkst.13.00 ģimenes aicinātas nākt kopā spēlēt galda spēles Krapes Tautas namā.

Izrāde SPĒLMANS Suntažos – plkst. 13.00 Suntažu Kultūras namā amatierteātra SAUJA izrāde ‘Spēlmans” pēc Raiņa lugas “Spēlēju Dancoju” motīviem.

HANDBOLS: HK Ogre Hydrox – Vaiņode Ogrē – plkst.14.00 ONSC hallē (Skolas ielā 21, Ogrē) Handbola Betsafe virslīgas spēle.

25. februāris

Bērnu brokastu rīts Ogrē – plkst. 11.00 kafejnīcā “Ogres Zelta liepa” Ogres dzimšanas dienas Bērnu brokastu rīts.

Atklātās sacensības vieglatlētikā U10 vecuma grupai Ogrē - no plkst. 12.00 Sporta Arēnā “Ogre” norisināsies sacensības vieglatlētikā – Ogres novada kausa izcīņa 300 m un Ogres novada sporta centra atklātās sacensības U10 un U12 (tāllēkšanā) grupām.

Koncerts VIENMĒR KOPĀ Ogrē – atzīmējot Ogres dzimšanas dienu, 25. februārī plkst. 17.00 Ogres novada Kultūras centrā varēs baudīt īpaši šiem svētkiem veidotu lielkoncertu, kurā svētkos sveiks mūziķi Olga Rajecka, Antra Stafecka, Atis Ieviņš, Baiba Ozoliņa un Kate Kokamegi. Ar muzikālo pavadījumu un krāšņu instrumentālo skanējumu koncertu bagātinās Ogres novada Kultūras centra pūtēju orķestris HORIZONTS.

Ogres teātra izrāde RĪTDIENA IR TĀLU – plkst. 18.00 Ogres teātrī liriskā franču komēdija "Rītdiena ir tālu" Jāņa Kaijaka režijā.

Patīkamu atpūtu Ogres novadā!