Ogres novads Kultūra Sports Ziņas, jaunumi
Pasākumi Ogres novadā plakātu kolāža 02.2024.

Aicinām uz daudzveidīgajiem kultūras un sporta pasākumiem Ogres novadā!

1.marts

Loģikas spēle “Ogre Puzzle Day” – no plkst. 9.00 Ogres Valsts ģimnāzijā (Gunāra Astras ielā 1, Ogrē) Ogres novada Izglītības pārvalde pirmo reizi organizē pasākumu, kas pulcēs teju 100 aizrautīgākos un zinošākos Ogres pašvaldības vidusskolēnus. Savukārt skolotājiem būs iespēja piedalīties informatīvās sesijās profesionālo un personīgo prasmju attīstībai. Lekcijas tiks pārraidītas arī tiešraidē Ogres Valsts ģimnāzijas un Riga Business school Facebook kontos.

Iedvesmas stāstu seminārs Ogrē – plkst. 13.00 Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras (LIAA) pārstāvniecībā ar savu pieredzi par to, kā tapa pārtikas pakomāti un uz sabiedrības iesaisti un līdzdalību balstīts piegādes risinājums, dalīsies SIA “Izi Pizi” dibinātājs Rolands Dzenis.

Ogres novada GADA BALVA KULTŪRĀ 2023 - plkst. 19.00 ikviens ir aicināts uz Ogres novada GADA BALVA KULTŪRĀ 2023 svinīgo apbalvošanas ceremoniju, kas notiks Ogres novada Kultūras centrā.

Seriāls PANSIJA PILĪ Lēdmanē – plkst. 19.00 Lēdmanes Tautas namā raibi komiskā seriāla "Pansija pilī" 3. un 4. sērija.

2. marts

Animācijas filma SIRDS LIKUMS Lēdmanē – plkst. 11.00 Lēdmanes Tautas namā animācijas filma “Sirds likums” – krāsaina pasaka par mīlestību un drosmi.

Pasākums ģimenēm DR.# ZINĀTNISKO EKSPERIMENTU ŠOVS Ikšķilē – plkst.12.00 Ikšķiles Tautas namā pasākums bērniem un vecākiem "Dr.# zinātnisko eksperimentu šovs" un grāmatu prezentācija.

Senioru balle Mazozolos – plkst. 14.00 Mazozolu pagasta Kultūras namā senioru balle ar radošo apvienību “Krelles”.

Animācijas filma SIRDS LIKUMS Tomē – plkst.15.00 Tomes Tautas namā Rozes Stiebras filma “Sirds likums” – krāsaina pasaka par mīlestību un drosmi.

Koncerts PAVASARI GAIDOT Tīnūžos – plkst.16.00 Tīnūžu Tautas namā uz koncertu aicina BDK “Upīte” un kolektīva draugi.

Kino PASTKARTE NO ROMAS Tomē – plkst.16.30 Tomes Tautas namā filma “Pastkarte no Romas” kā vinnēt loterijā ceļojumu uz Romu? Pastnieku pārim — Ernestam (70) un Alvīnei (64) — beidzot ir izstrādāts plāns, tomēr tam stājas ceļā Alvīnes strauji progresējošais atmiņas zudums.

Basketbola spēle: BK Ogre – Keila Coolbet Ogrē – plkst.17.00  Sporta arēnā OGRE (Gunāra Astras iela 1, Ogre) Latvijas – Igaunijas basketbola līgas spēle.

Maestro Jāņa Zirņa piemiņas koncerts MIRKĻI UN MŪŽĪBA – plkst. 17.00 Ogres novada Kultūras centra Mazajā zālē Jāņa Zirņa piemiņas koncerts, kurā piedalīsies ONKC Jauktais koris OGRE, Jauktais koris SIDRABE, Sieviešu koris AUSMA.

Koncerts SPĒLĒJU UN DANCOJU Suntažos – plkst. 17.00 esiet aicināti uz Ogres novada bērnu un jauniešu tautas deju kolektīvu koncertu "Spēlēju un dancoju” Suntažu Kultūras namā.

Seriāls PANSIJA PILĪ Lēdmanē – plkst. 18.00 Lēdmanes Tautas namā raibi komiskā seriāla "Pansija pilī" 5., 6. un 7. sērija.

Koncerts NO PAAUDZES PAAUDZĒ Jumpravā – plkst. 19.00 Jumpravas Kultūras nama Lielajā zālē Jumpravas kultūras nama vidējās paaudzes deju kolektīva 40 gadu jubilejas koncerts. Mīļi aicināti visi, kuri ir dejojuši šajā deju kolektīvā!

PAVASARA BALLE Ciemupē – plkst. 21.00 Ciemupes Tautas namā deju laiks kopā ar grupu RABARBERI.

3. marts

Atklātās sacensības vieglatlētikā U10 vecuma grupai Ogrē – no plkst. 12.00 Sporta arēnā OGRE norisināsies sacensības vieglatlētikā – Ogres novada kausa izcīņa 300m un Ogres novada sporta centra atklātās sacensības U10 un U12 (tāllēkšanā) grupām.

HANDBOLS: HK Ogre Hydrox – Vaiņode Ogrē – plkst. 13.00 Ogres novada sporta centra hallē (Skolas ielā 21, Ogrē) handbola Betsafe virslīgas spēle.

Koncerts EJAM MEKLĒT SAULĪTI Tīnūžos – plkst. 14.00 Tīnūžu Tautas namā BDK “Upīte” jaunāko grupu un draugu koncerts “Ejam meklēt saulīti”.

Filma GANDRĪZ VECPUISIS Madlienā – plkst.16.00 Madlienas Kultūras nama kino zālē spēlfilma par Mareku, priekpilnu, bet pakļāvīgu jaunieti, kura dzīve strauji uzņem apgriezienus, kad viņa līgava atceļ kāzas. Jaunais vīrietis nepadodas un kopā ar savu draugu Koļu un nejauši satikto Tīnu dodas neprātīgu situāciju pilnā ceļojumā, lai atgūtu savu līgavu.

Ogres teātra izrāde OLIVERS – plkst. 18.00 Ogres teātrī latviešu dramaturga Harija Gulbja lugas "Olivers" iestudējums – filozofiska melodrāma divos cēlienos.

Patīkamu atpūtu Ogres novadā!