Pašvaldība palīdz ar Covid-19 inficētām personām no stacionāra nokļūt dzīvesvietā

Iespēja saņemt transporta pakalpojumus tiks nodrošināta ar Covid-19 inficētām Ogres novada administratīvajā teritorijā deklarētām trūcīgām un maznodrošinātām personām, personām ar invaliditāti, vientuļām personām, kuru ienākumi nepārsniedz valstī noteikto minimālo algu un kuriem pēc izrakstīšanās no stacionāra nav iespējams nokļūt dzīvesvietā pašu spēkiem vai piesaistot ģimenes locekļus vai citas atbalsta personas.

Lai mazinātu Covid-19 izplatību, pašvaldība organizēs šo personu nogādāšanu no stacionāra uz dzīvesvietu, nodrošinot visas epidemioloģiskās drošības prasības.

Ar Covid-19 inficētās personas nogādāšanu dzīvesvietā organizēs Ogres novada Sociālais dienests pēc attiecīgas informācijas saņemšanas no stacionāra.

Kontaktālrunis saziņai transporta nodrošināšanas jautājumos ar Covid-19 inficētām personām – 65055195 vai 28816836 (Ogres novada Sociālā dienesta Ogres sociālā centra Sociālās aprūpes un rehabilitācijas nodaļas vadītāja Anna Avena).