Ogres novads Izglītība Ziņas, jaunumi
RTU_vidusskola

Ogres novada pašvaldībai ir veiksmīga sadarbība ar Rīgas Tehnisko universitāti (RTU). Rīgas Tehniskās universitātes Inženierzinātņu vidusskola ir Latvijā pirmā vispārējās vidējās izglītības mācību iestāde, ko izveidojusi universitāte un kurā Latvijas talantīgākie skolēni var padziļināti apgūt eksaktos mācību priekšmetus, lai sagatavotos inženierzinātņu studijām.

Lai atbalstītu Ogres novada talantīgos izglītojamos un veicinātu viņu interesi par zinātnes, tehnoloģiju, inženierzinātnes un matemātikas jomu, kā arī sniegtu plašākas iespējas, pašvaldība ir nolēmusi nodrošināt sadarbību ar RTU Inženierzinātņu vidusskolu, tai skaitā sniedzot finansiālu atbalstu izglītojamo mācību procesa nodrošināšanai.

Domes sēdē 29. septembrī dome pieņēma lēmumu slēgt sadarbības līgumu ar RTU Inženierzinātņu vidusskolu par finansiāla atbalsta piešķiršanu Ogres novadā deklarēto izglītojamo mācību procesa īstenošanai Rīgas Tehniskās universitātes Inženierzinātņu vidusskolā un noteikt ikmēneša finansiālu atbalstu mācību gada laikā. Ikmēneša finansiāls atbalsts atbilst Ogres novada pašvaldībā aprēķinātajām vidējām izmaksām vienam izglītojamam mēnesī, kas, pamatojoties uz pašvaldības Centrālās administrācijas Budžeta nodaļas aprēķiniem, uz 2022. gada 1. septembri ir 79,95 eiro.