Pašvaldības policija 05122022

5. decembrī Ogres novada pašvaldības policijas darbinieki atzīmēja Policijas darbinieku dienu. Pašvaldības policijas priekšnieks Reinis Ikaunieks pateicās policijas darbiniekiem par veiktajiem darba pienākumiem Ogres novada iedzīvotāju labā, kā arī pasniedza Pateicības par teicamu dienesta pienākumu pildīšanu sabiedriskās kārtības nodrošināšanā Ogres novadā.

Uzrunājot pašvaldības policijas darbiniekus, R.Ikaunieks uzsvēra, ka pašvaldības policijas darbinieki ir tie, kuri Ogres novada iedzīvotājiem nodrošina kārtību un drošību, pateicās darbinieku ģimenēm par atbalstu un sapratni, jo šī nav viegla profesija. “Ceru, ka nākotnē mēs būsim lielākā sastāvā, lai Ogres novada iedzīvotājiem nodrošinātu vēl lielāku aizsardzību,” sacīja R.Ikaunieks, vēlot kolēģiem spēku, izturību un veselību, kā arī celt darba latiņu aizvien augstāk, lai kopā un kā komanda sasniegtu augstus un teicamus rezultātus. Savukārt novada iedzīvotājiem pašvaldības policijas priekšnieks vēl arī turpmāk veiksmīgi sadarboties ar pašvaldības policiju, iecietību vienam pret otru un gaišas domas šajā pirmssvētku laikā.

Policijas darbinieku dienā Ogres novada pašvaldības policijas Pateicību saņēma ONPP vecākais inspektors Emīls Mamedovs, ONPP vecākā inspektore Linda Grīnberga, ONPP inspektors Ingūns Pičs, ONPP inspektors Nikolajs Nagornijs, ONPP inspektors Kaspars Bergmanis, ONPP inspektors Sergejs Kuzņecovs, ONPP inspektors Mārtiņš Vīksna, ONPP inspektors Aivars Dakulis, ONPP jaunākais inspektors Kārlis Ozols, ONPP jaunākais inspektors Dzintars Kukulis un ONPP vecākais kārtībnieks Jānis Bruševics.

Savukārt ciešāko sadarbības partneru, Valsts policijas Rīgas reģiona pārvaldes Pateicību saņēma ONPP priekšnieks Reinis Ikaunieks, ONPP priekšnieka vietnieks Artis Mundurs, ONPP priekšnieka vietnieka p.i Valērijs Vasiļonoks, ONPP inspektors Andrejs Cviguns, ONPP jaunākais inspektors Miks Radvils, ONPP inspektors Raivis Perfiševs un ONPP kārtībnieks Andris Vilčuks.

Svinīgajā pasākumā pašvaldības policijas darbiniekiem tika pasniegtas arī piecu, desmit un divdesmit piecu gadu izdienas zīmes. Piecu gadu izdienas zīmi saņēma vecākais kārtībnieks Raimonds Zutis un inspektors Dainis Ilgažs, 10 gadu - jaunākais inspektors Juris Začs, savukārt 25 gadu izdienas zīmi - inspektors Ainārs Bleija.

Pasākuma noslēgumā muzikālu priekšnesumu sniedza vokālās grupas “Svilpastes” solistes Estere Voitjule, Emīlija Bite un Lelde Liepa.

Pašvaldības policija 05122022
pašvaldības policija 122022