Lielvārdes jahtu ostas aerofoto

Aizvadītajā sestdienā Lielvārdes jahtu ostā aizritējis Ogres novada pašvaldības policijas (ONPP) organizēts pasākums “Par drošību uz ūdens”.

Tas rīkots, atzīmējot Starptautisko ģimenes dienu un Starptautisko bērnu aizsardzības dienu. Pasākumu ievadīja ONPP vecākās inspektores Lindas Grīnbergas izzinoša lekcija par drošību uz ūdens. Tās klausītāji uzzināja, kas jādara, ja kāds ir pārkarsis saulē, kā uzvesties ūdenī vai vizinoties ar kādu peldlīdzekli, kā arī citu noderīgu informāciju, kā izvairīties no nelaimes gadījumiem uz ūdens.

Pasākuma apmeklētājiem bija iespēja iegūt plašāku informāciju par pašvaldības policijas darba ikdienu, kā arī iepazīt operatīvos transportlīdzekļus.

Pasākumu bagātināja jaunsargi, kas stāstīja par dažādiem drošības pasākumiem, par to, kādās situācijās ir nācies nokļūt un kā rīkoties. Jaunsardze apmeklētājiem piedāvāja arī dažādas sportiskās aktivitātes.

Izglītojošu un praktisku kursu pirmās palīdzības sniegšanā bija sarūpējusi Latvijas Sarkanā krusta Jumpravas Operatīvā vienība un zemūdens niršanas klubs “DAIVINGS .

ONPP aicināja apmeklētājus vizināties ar ONPP operatīvajām laivām. Tika izspēlēta arī neliela viktorīna ar ekspresjautājumiem par lietām, kas jāzina, atrodoties ūdens tuvumā.

Ogres novada pašvaldības policijas pasākums “Par drošību uz ūdens”