Ogres novada pašvaldības ģērbonis

Ogres novada pašvaldības domes Izglītības jautājumu komitejas sēdē 23.martā tika pieņemts lēmums nodot saistošo noteikumu “Bērnu reģistrācijas, uzņemšanas un atskaitīšanas kārtība Ogres novada pašvaldības izglītības iestādēs, kurās īsteno pirmsskolas izglītības programmas” projektu un paskaidrojuma rakstu nodot sabiedrības viedokļa noskaidrošanai.

Saistošie noteikumi nosaka pirmsskolas vecuma bērnu reģistrācijas, uzņemšanas un atskaitīšanas kārtību Ogres novada pašvaldības izglītības iestādēs, kurās īsteno pirmsskolas izglītības programmas. Pašvaldības finansētu pirmsskolas izglītības pakalpojumu nodrošina bērnam, kurš sasniedzis pusotra gada vecumu.

Viedokļus un priekšlikumus par saistošo noteikumu projektu rakstveidā var iesniegt līdz 2023. gada 6. aprīlim:

• Ogres novada pašvaldības Klientu apkalpošanas centrā Brīvības ielā 33, Ogrē; Ogres novada pašvaldības administratīvajā teritorijā esošajos Valsts un pašvaldību vienotajos klientu apkalpošanas centros (VPVKAC);
  • nosūtot Ogres novada pašvaldībai pa pastu (adrese: Brīvības iela 33, Ogre, LV-5001);
  • elektroniski (parakstītu ar drošu elektronisko parakstu) uz e-pastu: ogredome@ogresnovads.lv.