Ogres novada pašvaldības ēka, Brīvības ielā 33, Ogrē

Ogres novada pašvaldības domes Izglītības jautājumu komitejas sēdē 23.martā tika pieņemts lēmums nodot saistošo noteikumu “Pašvaldības stipendijas piešķiršanas kārtība studējošajiem, kuri studē valsts akreditētā augstākās izglītības studiju programmā un iegūst pedagogiem nepieciešamo profesionālo kvalifikāciju” projektu un paskaidrojuma rakstu nodot sabiedrības viedokļa noskaidrošanai.

Saistošo noteikumu projekts nosaka kārtību, kādā Ogres novada pašvaldība piešķir stipendijas studējošajiem, kuri studē valsts akreditētā augstākās izglītības studiju programmā, kurā iegūst pedagoģiskajai darbībai nepieciešamo profesionālo kvalifikāciju. Stipendiju piešķiršanas mērķis ir motivēt vidējās izglītības iestāžu absolventus studijām studiju programmās un piesaistīt kvalificētus pedagogus darbam Ogres novada (turpmāk - novads) izglītības iestādēs.

Viedokļus un priekšlikumus par saistošo noteikumu projektu rakstveidā var iesniegt līdz 2023. gada 6. aprīlim:

• Ogres novada pašvaldības Klientu apkalpošanas centrā Brīvības ielā 33, Ogrē; Ogres novada pašvaldības administratīvajā teritorijā esošajos Valsts un pašvaldību vienotajos klientu apkalpošanas centros (VPVKAC);
  • nosūtot Ogres novada pašvaldībai pa pastu (adrese: Brīvības iela 33, Ogre, LV-5001);
  • elektroniski (parakstītu ar drošu elektronisko parakstu) uz e-pastu: ogredome@ogresnovads.lv.