Projektu jaunumi
Hāpsalu un Ogres pašvaldības pārstāves tiekas Hāpsalu
Interreg Igaunijas - Latvijas programmas logo

2023. gada 17. oktobrī Hāpsalu notika pašvaldību kick-off sanāksme, kuras laikā notika starptautiskā projekta vadības un darba grupas iepazīšanās. Videokonferences formātā sanāksmei pievienojās Igaunijas – Latvijas sadarbības programmas Apvienotā tehniskā sekretariāta darbiniece. Tika pārrunātas tuvākās aktivitātes Ogres novada pašvaldībai – oktobrī izstrādāt iepirkumu plānu, saskaņot to ar Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministriju, novembrī iepirkt apmācību materiālus cilvēku ar īpašām vajadzībām apmācībai un viņu sagatavošanai kopīgiem ar igauņiem projekta pasākumiem, t.sk., darbnīcām (amatniecības, ēdināšanas pakalpojumu), dalībai tirdziņos, interneta veikalos u.tml. ar savu saražoto produkciju un pakalpojumiem. Igaunijas partneri nodrošinās mārketinga pasākumus (pirmais reklāmas video – uz Ziemassvētku laiku).

Nākošā tikšanās paredzēta Ogrē 2023. gada decembra sākumā, kad Igaunijas Hāpsalu administrācija un Sociālais dienests ieradīsies, lai pārrunātu biznesa modeļus sociālajai uzņēmējdarbībai un uzsāks plāna izstrādi, paralēli vedot cilvēku ar īpašām vajadzībām grupu (ap 20 cilvēkiem), lai piedalītos kopējās darbnīcās ar Ogres novada cilvēkiem ar īpašām vajadzībām, gatavotos Adventa, Ziemassvētku laikam un veicinātu ieņēmumus cilvēkiem ar īpašām vajadzībām.