Būvvalde Ziņas, jaunumi
Grīvas pr.9, Ogre kadastra karte

Ogres novada pašvaldībā 25.07.2023. saņemts daudzdzīvokļu dzīvojamās mājas Grīvas prospektā 9, Ogrē, Ogres nov. dzīvokļu īpašnieku kopības pilnvarotās personas iesniegums, kas  Ogres novada pašvaldības dokumentu aprites sistēmā reģistrēts ar Nr. 2-4.2/1808, ar lūgumu uzsākt daudzdzīvokļu dzīvojamās mājas Grīvas prospektā 9,  Ogrē, Ogres nov. dalītā īpašuma atsavināšanas tiesības izmantošanas procesu Piespiedu dalītā īpašuma privatizētajās daudzdzīvokļu mājās izbeigšanas likumā noteiktajā kārtībā.

Ogres pilsētas domes Zemes komisija 1998. gada 10.decembra.lēmumos Nr. 1253, Nr. 1254 un Nr. 1256 noteikusi (daudzdzīvokļu dzīvojamām mājām Grīvas prospektā Nr. 1., Nr. 9, Nr.15) funkcionāli nepieciešamos zemesgabalus (turpmāk – FNZ) zemes vienībā ar kadastra apz. 7401 001 0471. Funkcionāli nepieciešamos zemes gabalu grafisko attēlojumu skatīt pielikumā.

Ogres novada pašvaldība informē, ka privatizēto objektu īpašniekiem (dzīvokļu, nedzīvojamo telpu un mākslinieku darbnīcu īpašniekiem) un zemes īpašniekiem ir tiesības divu mēnešu laikā no publikācijas datuma izteikt apsvērumus par daudzdzīvokļu dzīvojamai mājai funkcionāli nepieciešamā zemes gabala pārskatīšanu, iesniedzot tos Ogres novada pašvaldībā.

Informējam, ka Ogres novada pašvaldībai 6 mēnešu laikā jāpieņem lēmums par dzīvojamai mājai funkcionāli nepieciešamo zemesgabalu. Ja pašvaldība konstatē, ka daudzdzīvokļu dzīvojamai mājai funkcionāli nepieciešamo zemesgabalu nepieciešams pārskatīt, pārskatīšanu veic likumā "Par valsts un pašvaldību dzīvojamo māju privatizāciju" noteiktajā kārtībā. Atsavināšanas tiesības izmantošanas procesu turpina pēc tam, kad pieņemts lēmums par funkcionāli nepieciešamā zemesgabala pārskatīšanu.

Apsvērumus iesnieguma formā lūdzam iesniegt Ogres novada pašvaldības Daudzdzīvokļu dzīvojamai mājai funkcionāli nepieciešamā zemes gabala pārskatīšanas komisijai rakstveidā Brīvības ielā 33, Ogrē, Ogres nov. 1. stāva Klientu apkalpošanas centrā vai, parakstītu ar drošu elektronisko parakstu, iesniegumu nosūtot uz e-pastu ogredome@ogresnovads.lv.

Grīvas prospekts 9, Ogre paziņojums par dalīšanu