Saskaņā ar Ogres novada pašvaldības (turpmāk – Pašvaldība) domes 30.11.2023. lēmumu “Par lokālplānojuma “Lokālplānojums zemes vienībai Petūniju ielā 17 Ogrē, Ogres nov.” 1.0.redakcijas  nodošanu publiskajai apspriešanai un atzinumu saņemšanai” publiskajai apspriešanai un institūciju atzinumu saņemšanai nodota lokālplānojuma zemes vienībai Petūniju ielā 17, Ogrē, Ogres nov., kadastra apzīmējums 74800031287, (turpmāk – Lokālplānojums) 1.0. redakcija.

Saskaņā ar Covid-19 infekcijas izplatības pārvaldības likuma 21. panta otrās daļas 2. punktu publiskā apspriešana norisinās neklātienes formā.

Publiskā apspriešana norisināsies no 13.12.2023. līdz 10.01.2024.

Publiskās apspriešanas sanāksme notiks 04.01.2024. plkst. 18.00 videokonferences formātā Zoom platformā.

Lai piedalītos šajā sanāksmē, lūdzam reģistrēties, aizpildot pieteikuma veidlapu. Piekļuves saite tiks nosūtīta uz Jūsu norādīto e-pasta adresi.

Ar Lokālplānojuma 1.0. redakciju elektroniskajā formātā var iepazīties Valsts vienotajā ģeotelpiskās informācijas portālā https://geolatvija.lv/.

Lokālplānojuma 1.0. redakcija papīra formātā pieejama Pašvaldības Centrālās administrācijas ēkas Brīvības ielā 33, Ogrē, Ogres nov., telpās.

Rakstiskie priekšlikumi un ierosinājumi publiskās apspriešanas laikā sūtāmi pa pastu vai iesniedzami Pašvaldības Centrālās administrācijas Apmeklētāju pieņemšanas centrā,  Brīvības ielā 33, Ogrē, Ogres nov., LV-5001. Elektroniski parakstīti iesniegumi nosūtāmi uz elektronisko pastu ogredome@ogresnovads.lv, norādot “Lokālplānojums Petūniju ielā 17”.

Lai saņemtu konsultāciju, lūdzam sazināties ar Pašvaldības Centrālās administrācijas Attīstības un plānošanas nodaļas telpisko plānotāju Jevgēniju Duboku: tālr.: 65046174, e-pasta adrese: jevgenijs.duboks@ogresnovads.lv.

Ogres novada pašvaldības domes 30.11.2023. lēmums “Par lokālplānojuma “Lokālplānojums zemes vienībai Petūniju ielā 17 Ogrē, Ogres nov.” 1.0.redakcijas  nodošanu publiskajai apspriešanai un atzinumu saņemšanai”

Lokālplānojuma zemes vienībai Petūniju ielā 17, Ogrē, Ogres nov., Teritorijas izmantošanas un apbūves noteikumi

Lokālplānojuma zemes vienībai Petūniju ielā 17, Ogrē, Ogres nov., Grafiskā daļa – funkcionālais zonējums

Lokālplānojuma zemes vienībai Petūniju ielā 17, Ogrē, Ogres nov., Grafiskā daļa – transporta shēma