Ogres novada pašvaldības ģērbonis

Lai nodrošinātu sabiedrisko kārtību un drošību, ir sagatavots saistošo noteikumu projekts “Ogres novada teritorijas kopšanas un būvju uzturēšanas saistošie noteikumi” un paskaidrojuma raksts. Saistošo noteikumu projektā ir noteikta kārtība, kādā kopjami Ogres novada pašvaldības administratīvajā teritorijā esošie īpašumi un tajos esošās ēkas un būves, nodrošinot sanitāro tīrību, teritorijas sakoptību, aizsardzību un pilsētvides saglabāšanu, paredzot administratīvo atbildību par saistošo noteikumu neievērošanu, kā arī nosakot kompetentās institūcijas un amatpersonas, kas kontrolē noteikumu izpildi, veic administratīvā pārkāpumu procesu, pieņem lēmumu administratīvā pārkāpuma lietā, piemērojamos naudas sodus.

Viedokļus un priekšlikumus par saistošo noteikumu projektu rakstveidā var iesniegt līdz 2023. gada 23. februārim:

• Ogres novada pašvaldības Klientu apkalpošanas centrā Brīvības ielā 33, Ogrē; Ogres novada pašvaldības administratīvajā teritorijā esošajos Valsts un pašvaldību vienotajos klientu apkalpošanas centros (VPVKAC);
  • nosūtot Ogres novada pašvaldībai pa pastu (adrese: Brīvības iela 33, Ogre, LV-5001);
  • elektroniski (parakstītu ar drošu elektronisko parakstu) uz e-pastu: ogredome@ogresnovads.lv.