Ogres novada pašvaldība

Lai noteiktu kārtību, kādā saskaņā ar likuma “Par valsts un pašvaldību dzīvojamo māju privatizāciju”  85. panta trešo daļu un 86. panta piekto daļu tiek ierosināta dzīvojamai mājai funkcionāli nepieciešamā zemes gabala pārskatīšana, kā tiek informēti zemes īpašnieki un privatizēto objektu īpašnieki (dzīvokļu īpašnieki), noskaidroti viņu viedokļi un pieņemts lēmums par funkcionāli nepieciešamā zemes gabala pārskatīšanas uzsākšanu, izvērtēti iesaistīto personu viedokļi, pārskatīta dzīvojamai mājai funkcionāli nepieciešamā zemes gabala platība un robežas, ņemot vērā arī situāciju attiecīgajā kvartālā, un tiek pieņemts lēmums attiecībā uz dzīvojamai mājai funkcionāli nepieciešamā zemes gabala pārskatīšanu, ir sagatavots saistošo noteikumu projekts “Par dzīvojamai mājai funkcionāli nepieciešamā zemes gabala pārskatīšanu” un paskaidrojuma raksts.

Viedokļus un priekšlikumus par saistošo noteikumu projektu rakstveidā var iesniegt līdz 2023. gada 23. februārim:

• Ogres novada pašvaldības Klientu apkalpošanas centrā Brīvības ielā 33, Ogrē; Ogres novada pašvaldības administratīvajā teritorijā esošajos Valsts un pašvaldību vienotajos klientu apkalpošanas centros (VPVKAC);
  • nosūtot Ogres novada pašvaldībai pa pastu (adrese: Brīvības iela 33, Ogre, LV-5001);
  • elektroniski (parakstītu ar drošu elektronisko parakstu) uz e-pastu: ogredome@ogresnovads.lv.