Ogres novada pašvaldības ģērbonis

Ogres novada pašvaldības dome 2021. gada 26. augustā pieņēma saistošos noteikumus Nr. 16/2021  “Par ēdināšanas pabalstu”. Piemērojot šos saistošos noteikumus, tika konstatēta nepieciešamība precizēt ēdināšanas pabalsta nosacījumus, pabalsta piešķiršanas termiņus un izdarīt redakcionālus labojumus, līdz ar to sagatavots jauns sasitošo noteikumu “Par ēdināšanas pabalstu” projekts.

Saskaņā ar Pašvaldību likuma 46. panta trešo daļu saistošo noteikumu projektu un tam pievienoto paskaidrojuma rakstu pašvaldības nolikumā noteiktajā kārtībā publicē pašvaldības oficiālajā tīmekļvietnē sabiedrības viedokļa noskaidrošanai, paredzot termiņu, kas nav mazāks par divām nedēļām. Saņemtos viedokļus par saistošo noteikumu projektu pašvaldība apkopo un atspoguļo šo noteikumu projekta paskaidrojuma rakstā.

Pamatojoties uz Ogres novada pašvaldības domes Sociālo un veselības jautājumu komitejas 2023. gada 20. aprīlī pieņemto lēmumu, saistošo noteikumu projekts “Par ēdināšanas pabalstu” un paskaidrojuma raksts tiek nodots sabiedrības viedokļa noskaidrošanai.

Sabiedrība viedokli par saistošo noteikumu projektu var iesniegt elektroniski, sūtot to uz elektroniskā pasta adresi ogredome@ogresnovads.lv vai personīgi iesniedzot to Ogres novada klientu apkalpošanas centros līdz 2023. gada 4. maijam.