Ogres novada sauklis

Pamatojoties uz Ogres novada pašvaldības domes 13.07.2023. ārkārtas sēdes lēmumu, sabiedrības viedokļa noskaidrošanai tiek organizēta rakstveida aptauja par ieceri Ogres novada jaunajam sauklim “Šeit dzimst leģendas” un novada suvenīriem – dekoratīvajiem šķīvjiem.

Aptaujā var piedalīties Latvijas Republikas pilsoņi, kuri iesnieguma iesniegšanas dienā ir sasnieguši 16 gadu vecumu un kuru dzīvesvieta ir deklarēta Ogres novada pašvaldības administratīvajā teritorijā vai kuriem pieder likumā noteiktajā kārtībā reģistrēts nekustamais īpašums šajā teritorijā.

Aptauja tiek rīkota laikā no 2023. gada 13. jūlija līdz 2023. gada 19. jūlija plkst.13.00.

Piedalīties aptaujā var divos veidos:

• aizpildot anketu elektroniski (visidati.lv);
  • aizpildot anketu papīra formātā, ievietojot to aploksnē, aploksni ar tajā ievietotu aptaujas anketu iemetot aptaujai speciāli paredzētā kastē šādās vietās (šo vietu darba laikā) Ogres novadā:
  • Ogres novada pašvaldības Klientu apkalpošanas centrā Brīvības ielā 33, Ogrē;
  • Ogres novada pašvaldības administratīvajā teritorijā esošajos Valsts un pašvaldību vienotajos klientu apkalpošanas centros (VPVKAC): Ikšķilē, Peldu ielā 22, Ķegumā, Lāčplēša ielā 1, Lielvārdē, Raiņa ielā 11a, Birzgalē, Lindes ielā 2, Rembatē, Lielvārdes ielā 3, Tīnūžos, “Kraujās”;
  • Ogres novada pagastu pārvaldēs.

Anketas un aploksnes būs pieejamas augstāk norādītajās vietās.

Aptaujas anketas, kas ievietotas aptaujai speciāli paredzētā kastē, tiks uzglabātas tajā visā aptaujas norises laikā, aptaujai beidzoties, aploksnes ar aptaujas anketām tiks atvērtas, datus no anketas pārnesot  uz aptaujas elektronisko versiju, vienlaikus saglabājot arī drukāto aptaujas anketu.

Pēc sabiedrības viedokļa noskaidrošanas aptaujas rezultāti tiks iesniegti Ogres novada pašvaldības domei lēmuma pieņemšanai par ieceres Ogres novada saukļa “Šeit dzimst leģendas” un suvenīru – dekoratīvie šķīvji – apstiprināšanu, noraidīšanu vai uzdevuma precizēšanu.

Visi aptaujas dati gan elektroniskā veidā, gan drukāta veidā tiks uzglabāti līdz domes lēmuma pieņemšanai par Ogres novada saukļa un suvenīra ieceres apstiprināšanu, pēc tam tie tiks iznīcināti, ievērojot fizisko personu datu aizsardzību.