Ogres novada pašvaldība

Ogres novada pašvaldības dome 2022. gada 24. februārī pieņēma saistošos noteikumus Nr. 7/2022 “Par atbalstu svētkos Ogres novada iedzīvotājiem”. Tā kā tie ir izdoti saskaņā ar likumu “Par pašvaldībām”, kas 2023. gada 1. janvārī zaudēja spēku, Ogres novada pašvaldības domei ir jāizdod jauni saistošie noteikumi.

Pamatojoties uz augstākminēto, ir sagatavots saistošo noteikumu projekts “Par atbalstu svētkos Ogres novada iedzīvotājiem”, kurā, ievērojot pašvaldības budžeta iespējas brīvprātīgo iniciatīvu īstenošanai, iekļauti atbalsta svētkos veidi un apmēri, to piešķiršanas un izmaksas kārtība, personas, kurām ir tiesības saņemt atbalstu, kā arī lēmumu pieņemšanas, apstrīdēšanas un pārsūdzēšanas kārtība.

Saskaņā ar Pašvaldību likuma 46. panta trešo daļu saistošo noteikumu projektu un tam pievienoto paskaidrojuma rakstu, pašvaldības nolikumā noteiktajā kārtībā publicē pašvaldības oficiālajā tīmekļvietnē sabiedrības viedokļa noskaidrošanai, paredzot termiņu, kas nav mazāks par divām nedēļām. Saņemtos viedokļus par saistošo noteikumu projektu pašvaldība apkopo un atspoguļo šo noteikumu projekta paskaidrojuma rakstā.

Viedokļus un priekšlikumus par saistošo noteikumu projektu rakstveidā var iesniegt līdz 2024. gada 2. aprīlim:

• Ogres novada pašvaldības Klientu apkalpošanas centrā Brīvības ielā 33, Ogrē; Ogres novada pašvaldības administratīvajā teritorijā esošajos Valsts un pašvaldību vienotajos klientu apkalpošanas centros (VPVKAC);
  • elektroniski (parakstītu ar drošu elektronisko parakstu) uz e-pastu: ogredome@ogresnovads.lv.