Skrejriteņi uz gājēju ietves

2023. gada 26. oktobrī Ogres novada pašvaldības dome pieņēma lēmumu par darba grupas izveidi koplietošanas transportlīdzekļu (elektroskrejriteņu) izmantošanas noteikumu izstrādei ar uzdevumu līdz 2024. gada 1. martam izstrādāt Ogres novada pašvaldības saistošo noteikumu projektu, nosakot koplietošanas transportlīdzekļu (elektroskrejriteņu) izmantošanas noteikumus, ātruma ierobežojuma zonas, novietošanas aizlieguma zonas, ņemot vērā aptaujas rezultātus (Ogres novada pašvaldības iedzīvotāju viedokli) un izvērtējot sabiedrisko nepieciešamību un atbilstību drošības kritērijiem.

Darba grupa ir sagatavojusi saistošo noteikumu “Par  koplietošanas transportlīdzekļu izmantošanu Ogres novadā” un paskaidrojuma raksta projektus.

Saskaņā ar Pašvaldību likuma 46. panta trešo daļu saistošo noteikumu projektu un tam pievienoto paskaidrojuma rakstu, pašvaldības nolikumā noteiktajā kārtībā publicē pašvaldības oficiālajā tīmekļvietnē sabiedrības viedokļa noskaidrošanai, paredzot termiņu, kas nav mazāks par divām nedēļām. Saņemtos viedokļus par saistošo noteikumu projektu pašvaldība apkopo un atspoguļo šo noteikumu projekta paskaidrojuma rakstā.

Viedokļus un priekšlikumus par saistošo noteikumu projektu rakstveidā var iesniegt līdz 2024. gada 11. aprīlim:

• Ogres novada pašvaldības Klientu apkalpošanas centrā Brīvības ielā 33, Ogrē; Ogres novada pašvaldības administratīvajā teritorijā esošajos Valsts un pašvaldību vienotajos klientu apkalpošanas centros (VPVKAC);
  • elektroniski (parakstītu ar drošu elektronisko parakstu) uz e-pastu: ogredome@ogresnovads.lv.