Sazāģēti koki

Valsts galvenā autoceļa A6 Rīga – Daugavpils – Krāslava – Baltkrievijas robeža (Patarnieki) posma km 51,30 – 56,70 pārbūve Lielvārdē, Ogres nov.

VSIA “Latvijas Valsts ceļi” ierosina pārbūvēt Valsts galveno autoceļu A6, un, pamatojoties uz būvprojektu “Valsts galvenā autoceļa A6 Rīga – Daugavpils – Krāslava – Baltkrievijas robeža (Patarnieki) posma km 51,30 – 56,70 pārbūve”, paredzēta 144 koku nociršana.

Pamatojoties uz 2012. gada 2. maija Ministru kabineta noteikumu Nr. 309 “Noteikumi par koku ciršanu ārpus meža” 17. punktu, pašvaldība rīko publisko apspriešanu pirms lēmuma pieņemšanas, ja koku ciršana paredzēta pilsētas vai ciema teritorijā esošā publiski pieejamā valsts vai pašvaldības īpašumā esošā objektā vai pašvaldības saistošajos noteikumos noteiktā sabiedrībai nozīmīgā gadījumā. Pēc publiskās apspriešanas rezultātu apkopošanas vietējā pašvaldība pieņem lēmumu par koku ciršanu pilsētas vai ciema teritorijā.

Publiskā apspriešana notiek laika posmā no 12.10.2021. līdz 26.10.2021.

Pielikumā pievienotas divas datnes, kur var iepazīties ar nocērtamo koku sarakstu un valsts galvenā autoceļa pārbūves plānu, pdf formātā.

Rakstiskas atsauksmes lūdzam iesniegt Ogres novada pašvaldībā Ogrē, Brīvības ielā 33 vai nosūtīt pa e-pastu ogredome@ogresnovads.lv līdz 26.10.2021.