Mālkalnes prospekts 10, Ogre, karte

Ogres novada pašvaldība pārbūvēs pirmskolas izglītības iestādi, kas atrodas Mālkalnes prospektā 10, Ogrē.

Projekta mērķis ir atjaunot teritorijas vēsturisko funkciju - pirmskolas izglītības iestāde, revitalizējot Ogres pilsētas publisko vidi ne tikai lietotājiem, bet arī apkārtnē dzīvojošajiem iedzīvotājiem.

Pašlaik vairāk kā 50% esošās ēkas telpu netiek izmantotas, daļā no telpām ir iekārtotas noliktavas un tikai vienā korpusā darbojas pirmskolas izglītības iestāde. Atjaunojot teritorijas vēsturisko funkciju, paredzēti papildu labiekārtošanas pasākumi.

Būvprojekta “Pirmskolas izglītības iestādes pārbūve, Mālkalnes prospekts 10, Ogre, Ogres novadā” realizācijai ir jāveic koku nociršana.

Pamatojoties uz 2012. gada 2. maija Ministru kabineta noteikumu Nr. 309 “Noteikumi par koku ciršanu ārpus meža” 17. punktu, publiskajai apspriešanai tiek nodota kokaugu ciršana Mālkalnes prospekta 10, Ogrē apkārtnē. (skatīt pielikumā).

Publiskā apspriešana notiek laika posmā no 30.11.2023 līdz 13.12.2023.

Rakstiskas atsauksmes lūdzam iesniegt Ogres novada pašvaldībā Brīvības ielā 33, Ogrē vai nosūtīt pa e-pastu: ogredome@ogresnovads.lv līdz 13.12.2023.