Ogres novada pašvaldība

Šobrīd Ogres novada pašvaldībā nav saistošo noteikumu, kuros būtu noteikts, kas un kā veic dabas kapitāla ilgtspējīgu pārvaldību un atbild par vides jautājumiem pašvaldībā.

Lai noteiktu Ogres novada pašvaldības aģentūras “Tūrisma, sporta un atpūtas kompleksa “Zilie kalni” attīstības aģentūra” kompetenci, pienākumus un uzdevumus dabas kapitāla ilgtspējīgā pārvaldībā un apsaimniekošanā un vides aizsardzības jautājumos, ir sagatavots saistošo noteikumu projekts “Grozījumi Ogres novada pašvaldības 2021. gada 16. decembra saistošajos noteikumos Nr. 37/2021 “Tūrisma, sporta un atpūtas kompleksa “Zilie kalni” nolikums”” un paskaidrojuma raksts.

Saskaņā ar Pašvaldību likuma 46. panta trešo daļu saistošo noteikumu projektu un tam pievienoto paskaidrojuma rakstu, pašvaldības nolikumā noteiktajā kārtībā publicē pašvaldības oficiālajā tīmekļvietnē sabiedrības viedokļa noskaidrošanai, paredzot termiņu, kas nav mazāks par divām nedēļām. Saņemtos viedokļus par saistošo noteikumu projektu pašvaldība apkopo un atspoguļo šo noteikumu projekta paskaidrojuma rakstā.

Viedokļus un priekšlikumus par saistošo noteikumu projektu rakstveidā var iesniegt līdz 2024. gada 2. aprīlim:

• Ogres novada pašvaldības Klientu apkalpošanas centrā Brīvības ielā 33, Ogrē; Ogres novada pašvaldības administratīvajā teritorijā esošajos Valsts un pašvaldību vienotajos klientu apkalpošanas centros (VPVKAC);
  • elektroniski (parakstītu ar drošu elektronisko parakstu) uz e-pastu: ogredome@ogresnovads.lv.