Ogres novada pašvaldība

Lai veicinātu jauniešu iniciatīvu realizēšanu un līdzdalību novada sabiedriskajā dzīvē, iekļaušanos kultūras, sporta un izglītības procesos, sekmējot jauniešu fiziskās aktivitātes, vērtīborientāciju un aktīvu līdzdalību, sniedzot ieguldījumu savu vietējo kopienu stiprināšanā, kā arī lai sniegtu finansiālu atbalstu jauniešu iniciatīvām, Ogres novada Izglītības pārvalde sagatavojusi Ogres novada pašvaldības saistošos noteikumus “

Saistošie noteikumi nosaka dalības nosacījumus projektu konkursā “Jauniešu [ie]spēja” pieejamā finansējuma apjoma un izlietojuma nosacījumus, izsludināšanas un norises kārtību, projektu pieteikumu izvērtēšanu un apstiprināšanu, vērtēšanas kritērijus, īstenošanas un uzraudzības kārtību Ogres novadā.

Saskaņā ar Pašvaldību likuma 46. panta trešo daļu saistošo noteikumu projektu un tam pievienoto paskaidrojuma rakstu, pašvaldības nolikumā noteiktajā kārtībā publicē pašvaldības oficiālajā tīmekļvietnē sabiedrības viedokļa noskaidrošanai, paredzot termiņu, kas nav mazāks par divām nedēļām. Saņemtos viedokļus par saistošo noteikumu projektu pašvaldība apkopo un atspoguļo šo noteikumu projekta paskaidrojuma rakstā.

Viedokļus un priekšlikumus par saistošo noteikumu projektu rakstveidā var iesniegt līdz 2024. gada 8. martam:

• Ogres novada pašvaldības Klientu apkalpošanas centrā Brīvības ielā 33, Ogrē; Ogres novada pašvaldības administratīvajā teritorijā esošajos Valsts un pašvaldību vienotajos klientu apkalpošanas centros (VPVKAC);
  • elektroniski (parakstītu ar drošu elektronisko parakstu) uz e-pastu: ogredome@ogresnovads.lv.