Izsoles Pašvaldība Ziņas, jaunumi
OVĢ jauna

Ogres novada pašvaldība iznomā nekustamā īpašuma ar adresi Gunāra Astras ielā 1, Ogrē, Ogres nov., kadastra Nr.7401 003 0642, sastāvā esošās būves ar kadastra apzīmējumu 7401 003 0807 002 (Ogres Valsts ģimnāzija) būvju konstrukcijās izvietotās sakaru kabeļu trepes vai komunikāciju caurules un telpas, kas paredzētas sakaru kabeļu līniju ierīkošanai un ekspluatācijai, lai nodrošinātu mobilo sakaru antenu un aprīkojuma izvietošanu.

Nomas tiesību termiņš – 6 gadi.

Nomas objekta noteiktā nomas maksa mēnesī neieskaitot pievienotās vērtības nodokli – 300 EUR (trīs simti euro).

Lai pieteiktos nomas tiesībām, pretendentam līdz 2024.gada 16.aprīlim plkst.17:00 jāiesniedz Pieteikuma veidlapa.

Pieteikumu var iesniegt personīgi Ogrē, Brīvības ielā 33, 1.stāvā, apmeklētāju pieņemšanas centrā, nosūtīt pa pastu Ogres novada pašvaldībai, Brīvības iela 33, Ogre, Ogres novads, LV-5001, vai elektroniski parakstītu nosūtīt uz e-pasta adresi: ogredome@ogresnovads.lv

Ja nomai piesakās tikai viens pretendents, iznomātājs ar pretendentu slēdz nomas līgumu par nomas maksu, kas nav zemāka par iznomātāja noteikto sākuma nomas maksu. Nomnieks kompensē neatkarīga vērtētāja pakalpojuma izmaksas par nomas maksas noteikšanu.

Ja nomai pieteiksies vairāki nomas tiesību pretendenti, tiks organizēta nomas tiesību izsole.

Nomas tiesības netiek piešķirtas, ja:

• pretendentam pēdējā gada laikā ir nenokārtotas parādsaistības ar Ogres novada pašvaldību;
  • pretendentam ir obligāto maksājumu (piemēram, nodokļi, nodevas) parādi vai citi, no līgumsaistībām izrietoši maksājumu parādi (piemēram, nomas, īres, komunālo pakalpojumu) parādi vai jebkādas citas būtiskas neizpildītas līgumsaistības pret Ogres novada pašvaldību vai Ogres novada pašvaldības iestādēm;
  • pretendentam pasludināta maksātnespēja, uzsākts likvidācijas process, apturēta vai pārtraukta saimnieciskā darbība, vai uzsākta tiesvedība par darbības izbeigšanu, maksātnespēju vai bankrotu;
  • pretendentam – personai, tās valdes vai padomes loceklim, patiesā labuma guvējam, pārstāvēt tiesīgajai personai vai prokūristam, vai personai, kura pilnvarota pārstāvēt personu darbības, kas saistītas ar filiāli, vai personālsabiedrības biedriem, tās valdes vai padomes loceklim, patiesā labuma guvējam, ir noteiktas Latvijai saistošas starptautiskās vai nacionālās sankcijas vai būtiskas finanšu un kapitāla tirgus intereses ietekmējošas Eiropas Savienības vai Ziemeļatlantijas līguma organizācijas dalībvalsts sankcijas.

Informācija par nomas objektu, tālr. (+371) 29150042.
Informācija par nomas pieteikumu, tālr. (+371) 65068789.