Izsoles
Ogres upe ziemā

Paziņojums par zemes gabala pie Ogres upes (Ziedu iela 4, Ogre) 50 kv.m. platībā nomas tiesību rakstisku izsoli vasaras sezonā koka atpūtas laivu novietošanai

Ogres novada pašvaldības mantas novērtēšanas un izsoles komisija rīko nomas tiesību rakstisku izsoli Ogres novada pašvaldībai piederošā nekustamā īpašuma Ziedu iela 4, Ogre, Ogres novads, kadastra numurs 7401 001 0690, sastāvā esošās zemes vienības ar kadastra apzīmējumu 7401 001 0672 daļu 50 m2 platībā vasaras sezonā (no maija līdz septembrim) ūdens transporta līdzekļu (koka atpūtas laivu) novietošanai.

Nomas objekta (zemes gabala 50 m2 platībā) nosacītā nomas maksa noteikta 28 EUR (divdesmit astoņi euro) gadā. Nomas termiņš no 2021.gada 1.maija līdz 2021.gada 30.septembrim.

Lai piedalītos rakstiskajā izsolē, pretendentam līdz 2021.gada 6.aprīlim plkst. 17.00 jāiesniedz piedāvājums, aizpildot izsoles noteikumu pielikumā esošo Pieteikuma veidlapu. Pieteikums, kas jānosūta ierakstītā vēstulē pa pastu vai jāiesniedz personīgi, Ogrē, Brīvības ielā 33, 1.stāvā, apmeklētāju pieņemšanas centrā. Pieteikumu jāiesniedz slēgtā aploksnē.

Piedāvājumu atvēršana notiks 2021.gada 9.aprīlī plkst. 14.30 Ogres novada pašvaldībā, Brīvības ielā 33. Valstī noteikto pulcēšanās ierobežojumu dēļ izsoles norise ir slēgta, tāpēc pretendenti nevar ierasties uz piedāvājumu atvēršanu.

Pievienotie faili