Rembates pagasts Vide Ziņas, jaunumi
Priežu stādi

29. aprīlī no plkst. 11.00 līdz 14.00 Ogres novada iedzīvotāji un viesi tiek aicināti piedalīties meža atjaunošanas talkā Rembates pagastā.

Lai nodrošinātu kvalitatīvu meža atjaunošanu, dalībnieku skaits šajā talkā būs ierobežots. To ierobežo speciālo stādāmo stobru pieejamība, kā arī speciālistu skaits, kas palīdzēs veikt stādīšanas darbus. Interesentiem ir iespēja iepriekš pieteikties pašvaldības aģentūras “Tūrisma, sporta un atpūtas kompleksa “Zilie kalni” attīstības aģentūrā”, rakstot uz e-pastu: info@ziliekalni.lv (papildu informācija – zvanot uz tālr. 26423414, mežsaimniecības vadītāja Dace Gustiņa).

Ogres novada domes priekšsēdētājs Egils Helmanis: “Iestādot koku, cilvēks vairo dabas bagātību un reizē uzņemas atbildību par dabas saudzēšanu. Šajā procesā ir ieguldīts paša darbs, un daba vairs nešķiet kā abstrakts lielums, līdz ar to palielinās atbildības sajūta un veidojas saudzējoša attieksme pret dabu un apkārtējo vidi.”

Šopavasar 95. Latvijas Meža dienu laikā Ogres novada teritorijā tiks atjaunoti meži 14 hektāru platībā. Pirmās meža atjaunošanas talkas notika jau 12., 13. un 14. aprīlī Tomes pagastā, kurā Ogres tehnikuma audzēkņi apstādīja piecus hektārus pašvaldībai piederošā meža. 22. aprīlī Rembates pagastā meža atjaunošanas darbos piedalījās Ogresgala pamatskolas audzēkņi. Savukārt 28. aprīlī meža atjaunošanas darbus Rembatē veiks pašvaldības SIA “Ogres namsaimnieks” pārstāvji.