Silalidumnieki_tinuzi_detalplanojums

Saskaņā ar Ogres novada pašvaldības domes 2022.gada 22.decembra lēmumu “Par lokālplānojuma “Silalīdumnieki”, Tīnūžu pagastā, Ogres novadā, lai grozītu Ikšķiles novada teritorijas plānojumu, izstrādes uzsākšanu” atļauts uzsākt lokālplānojuma izstrādi nekustamā īpašumā “Silalīdumnieki”, Tīnūžu pagastā, Ogres novadā, kadastra Nr. 7494 009 0085 sastāvā esošajā zemes vienībā ar kadastra apzīmējumu 7494 009 0085.

Lokālplānojuma izstrādes mērķis – lokālplānojums tiek izstrādāts nolūkā pamatot nepieciešamās izmaiņas 2021.gada 27. janvāra saistošo noteikumu Nr.2/2021 “Ikšķiles novada teritorijas plānojuma teritorijas izmantošanas un apbūves noteikumi un grafiskā daļa” Grafiskajā daļā noteiktajā teritorijas funkcionālajā zonējumā, radot priekšnoteikumus nekustamā īpašumā “Silalīdumnieki”, Tīnūžu pag, Ogres nov., attīstīt lauksaimniecisko izmantošanu.

Lokālplānojuma izstrāde uzsākta pēc zemes vienības īpašnieka ierosinājuma.

Ar lēmumu iespējams iepazīties pašvaldības tīmekļa vietnes www.ogresnovads.lv sadaļā “Lokālplānojumi” un Valsts vienotajā ģeotelpiskās informācijas portālā https://geolatvija.lv.

Pielikums