Jauniešiem Ziņas, jaunumi

Ogres novada Izglītības pārvalde 2023. gada 24. februārī izsludināja jauniešu iniciatīvu ideju projektu konkursu “Jauniešu [ie]spēja”, projekta pieteikumu iesniegšana līdz 3.aprīlim.

Ogres novada Izglītības pārvaldes Jaunatnes komanda 7. un 21. martā, plkst. 17.00 organizē un aicina piedalīties jauniešus mācībās “Jauniešu [ie]spēju laboratorija”, kuru laikā būs iespēja uzzināt vairāk par projekta pieteikuma aizpildīšanu, detalizētu informāciju par projektu īstenošanu un atskaites sagatavošanu. Lūdzam reģistrēties mācībām, aizpildot pieteikuma anketu līdz 7.marta plkst.15.00.

Pieteikuma anketa: ej.uz/jauniešu-ie-spēja2023.

Aicinām, konkursa pretendentus datorrakstā aizpildītu projekta pieteikumu iesniegt līdz 2023. gada 3. aprīlim, izvēloties vienu no sev ērtākajiem veidiem:

• vienā oriģinālā eksemplārā papīra formātā Ogres novada Izglītības pārvaldē, (Ogrē, Brīvības ielā 11, 2. Stāvā, Ogres Jauniešu mājā, Brīvības ielā 40, darba laiks 14.00 - 20.00 vai Ikšķiles Jauniešu centrā, Birzes ielā 33a);
  • elektroniski, parakstītu ar drošu elektronisko parakstu, atsūtot uz Izglītības pārvaldes elektroniskā pasta adresi jaunatne@ogresnovads.lv, tematā norādot iesniedzamā projekta nosaukumu un apzīmējumu “Jauniešu [ie]spēja” (līdz plkst. 23.59).

Projekti, kuri tiks atbalstīti, no darbā ar Jaunatni komandas tiks piešķirts mentors, kurš projekta norises gaitā palīdzēs projekta koordinatoram ar padomu un atbalstu veiksmīgi īstenot projekta ideju.

Maksimālais pašvaldības finansējuma apmērs, kas var tikt piešķirts vienam projektam:

• 12-14 gadu vecuma grupā - 300 euro;
  • 15-17 gadu vecuma grupā - 500 euro;
  • 18-25 gadu vecuma grupā - 700 euro.

Konkursa “Jauniešu [ie]spēja” mērķis ir veicināt Ogres novada jauniešu iekļaušanos kultūras, sporta un izglītības procesos, sekmējot jauniešu veselīgu dzīvesveidu, vērtību orientāciju un aktīvu sabiedrisko līdzdalību.

Projekta pieteikumu konkursam var iesniegt Ogres novada administratīvajā teritorijā deklarētu jauniešu vai Ogres novada izglītības iestādes izglītojamo grupa, kurā apvienojušies vismaz trīs  jaunieši vecumā no 12 līdz 25 gadiem.

Projekta iesniedzēju grupā jābūt vismaz vienai personai, kura sasniegusi 18 gadu vecumu un kura uzņemas atbildību par projekta īstenošanu un finansiālajām saistībām.

Projektu konkurss “Jauniešu [ie]spēja”