Sports Ziņas, jaunumi
Piesaki savu komandu Ogres basketbola čempionātam!

Atzīsti, arī Tev reiz ir bijusi vēlme kļūt par profesionālu basketbolistu, Tomēr Tu un vairums citu basketbolistu nav piepildījuši šo apslēpto sapni.

Ogres basketbola čempionāts ir pilsētas basketbola kultūrā ļoti nozīmīgs un augsti vērtēts čempionāts, kurš pulcē gan profesionālus spēlētājus, gan basketbola entuziastus dažādās vecuma kategorijās jau 40 gadus. RAGS BB un Ogres basketbolisti Kristaps Dārgais, Rinalds Sirsniņš un Matīss Sīviņš šajā gadā aicina piedalīties Ogres basketbola čempionātā, jaunais basketbolist!

Ja Tev patīk riskēt, sacensties un gūt uzvaru, piedalies Ogres basketbola čempionātā arī Tu un gūsti neaizmirstamas atmiņas ar saviem draugiem! Pieteikšanās līdz 7. oktobrim, aizpildot anketu: forms.gle/ZKVEsRMzLA4wrR2t5

‘’Pēc pirmajām sezonām manī un manos draugos vēlme uzvarēt, trenēties, spēlēt, vēlme atbraukt uz spēli, paņemt no tās labāko un aizbraukt ar uzvaru ar katru dienu pieauga. Teikšu godīgi, uzvara 2. līgā ar saviem labākajiem draugiem vēljoprojām ir viena no manām spilgtākajām atmiņām un emocijām, kuras es nekad neaizmirsīšu,’’ atzīst Kristaps Dārgais.