Rosinatava 2023

Ogres novada pašvaldībā decembrī saņemts SIA “Biznesa augstskola Turība” iesniegums ar lūgumu izskatīt iespēju piešķirt finansiālu atbalstu neformālās konferences vidusskolēniem ROSINĀTAVA’23 organizēšanai, kuras norise paredzēta 2023. gada 3. februārī.

Ogres novada pašvaldības dome ir pieņēmusi lēmumu piešķirt līdzfinansējumu 1000 eiro apmērā minētās konferences organizēšanai.

ROSINĀTAVA’23 ir neformāla konference vidusskolēniem, kas norisinās jau piekto gadu un ko organizē Biznesa augstskolas Turība 4. kursa pasākumu producēšanas studenti, kuri vienuviet pulcē sabiedrībā pazīstamas un iedvesmojošas personības. Konferencē šīs personības dalās dzīves un karjeras pieredzē, lai motivētu un aktualizētu sabiedrībā nozīmīgas tēmas. Plānots, ka pasākumu klātienē apmeklēs 500 vidusskolēni no visas Latvijas, pārējiem būs iespēja vērot pasākumu tiešsaistes platformās, kas nozīmē, ka pasākums būs pieejams visiem Latvijas vidusskolēniem. Ogres novada izglītības iestāžu izglītojamie jau ir sākušie pieteikties konferences apmeklējumam un brīvprātīgā darba veicēji no Ogres novada jau tagad ir iesaistīti organizēšanas procesā, kur gūst nozīmīgu pieredzi pasākumu organizēšanā.

Konference ir bezpeļņas pasākums un dalība tajā ir bez maksas. 2020. gadā konference ieguvusi Latvijas Pasākumu foruma Izcilības balvu par pasākumu nozares debiju.

Vairāk par pasākumu: rosinatava.lv